Felkészülési mérkőzésen: Haladás-Mezőkövesd 1-2

SzR-HCs • 2015. július 11., szombat •
A július 19-i bajnoki rajt előtti utolsó előkészületi mérkőzésén az NB II-es Mezőkövesd-Zsóry csapatával játszott a Szombathelyi Swietelsky-Haladás. Mészöly Géza vezetőedzőnek és csapatának egy hét felkészülési ideje maradt a Fradi elleni első forduló előtt. A frisss.hu online közvetített az edzőmeccsről.

Haladás - Mezőkövesd 1-2 (1-1)

Haladás: Király - Angyal, S. Wils, Jagodics, P. Bosnjak - T. Wils, Iszlai, A. Batarelo (Popin 64'), Gosztonyi, Halmosi - Martinez

Mezőkövesd: Dombó - Hegedűs Cs., Nánási, Szeles, Polényi - Takács P., Hegedűs D., Rácz F.,, Molnár G., - Máthé, Tóth L.

90' - Vége a meccsnek, ezt az edzőmeccset is elveszítette a Haladás.

88' - Martinez cselezgetett, de a lövésre elfogyott az ereje.

85' - Támad a Hali, előbb Popin, majd Halmosi kerül helyzetbe, de nincs gól.

77' - MEGINT A VENDÉGEK VEZETNEK! Egy kis intermezzo, lökdösödés után szabadrúgást végez el a vendégcsapat, majd egy lepattanó labdát Tajti óriási erővel lő Király kapujába, 1-2!!!

64' - Popin be, Batarelo le.

62' - Halmosi beadására megint Batarelo érkezett kiválóan, de ezúttal leperdül a labda a lábáról.

57' - Bosnjak-Martinez-Batarelo a labda útja, de a horvát a végét elrontja.

52' - Halmosi-Bosnjak-batarelo akció szöglettel zárul, aztán tizeneygest reklamálnak Halmosiék, de Huszár játékvezető sípja néma marad.

50' - Újra mezőnyjáték zajlik, egyik csapatban sincs átütő erő.

A szünetben nem cserélt Mészöly Géza, a másik oldalon viszont teljes sort cserélt Benczés Miklós.

44' - Szögletek sorát végezheti el a Haladás, de igazi gólhelyzet nem alakul ki.

33' - Halmosi-Gosztonyi akció vége sarokrúgás, majd Jagodics fejel fölé.

25' - Felpörög a Haladás, sorra alakítja ki helyzeteit a Mészöly-legénység.

19' - EGALIZÁL A HALI! Halmosi szabadrúgására P. Bosnjak érkezik kiválóan, fejesét Dombó nem védhette, 1-1!!!

11' - Mezőnyjáték zajlik, a Haladás álmosan játszik.

4' - VEZET AZ ELLENFÉL! Hamar vezetést szerez a vendégcsapat, Máthé eredményes, 0-1.

1' - A mezőkövesdiek indítják útjára a labdát.

Utolsó előkészületi meccséhez érkezett a Haladás felkészülési sorozata, tegnap este Oberwartban 3-0-ra nyertek a szombathelyiek, a gólokat Devecseri, Popin, Medgyes szerezték.