Vereség Miskolcon: Diósgyőr - Haladás 3-0

Szita Róbert tudósítása • 2016. március 19., szombat •
A Diósgyőr elleni jó sorozatot szerette volna folytatni a Haladás, de ez most nagyon nem sikerült, Elek (2) és Novothny góljaival simán nyert a DVTK. A mérkőzés alakulását élőben követhette honlapunkon! Fotónk egy korábbi Hali-DVTK meccsen készült.

Diósgyőr - Haladás 3-0 (1-0)

NB I., 26. forduló, Miskolc, 5000 néző

90' + 3' - Vége a meccsnek, nagyszerű találkozón nyert megérdemelten a DVTK.

90' - 3 perc a hosszabbítás.

85' - Több cserét is lebonyolított a Hali, de hiába, ma nagyon jó a DVTK.

72' - Eldőlt a meccs, 3-0! Három hazai játékos vezethette Királyra a labdát, végül Elek emelte át a hálóőrt.

55' - Továbbra is a DVTK támad, Elek tette barczinak, de a szélső rosszul adott középre.

53' - Novothny révén már kettőú az előny, a távoli löket a bal alsó sarokban kötött ki, 2-0!!!

49' - Nagyobb iramban kezdett a Hali, de a DVTK is támad.

46' - Elkezdődött a második 45 perc.

45' - Szombathelyi szöglet, ez is a negyedik, Williams kanyarította be, de hatástalan volt ez a sarokrúgás is.

44' - Sorra alakítja ki helyzeteit a DVTK, most éppen Novothny fejelt fölé.

35' - Barczi cselezgetett, de blokkolták a játékszert a szombathelyi védők.

33' - Gaál gondolt egyet és lőtt váratlanul, de a labda mellé szállt.

28' - Peches a szombathelyi csapat, lényszerű csere Jagodics sérülése miatt Angyal lépett a pályára.

23' - Fölényben játszanak a hazaiak, már a negyedik szögletet végezhette el a Diósgyőr.

19' - Sokkal frissebbé és lendületesebbé vált a hazaiak játéka, a zöld-fehérek még tértek magukhoz a gól okozta sokkból.

13' - Kovács L. került helyzetbe, de Nemes önfeláldozóan vetődött a labda útjába.

11' - VEZET A DVTK! Novothny adta be, Kovács Lóránt elaludt, Elek Ákos megelőzte és kihasználta a helyzetet, 1-0!!!

10' - Az első percekben a aHali, aztán a hazaiak támadtak többet, de gólhelyzet még egyik kapu előtt sem alakult ki.

1' - A hazaiak kezdték a meccset.

DVTK: Rados - Okuka, lipták, Tamás M., Nemes - Barczi (Egerszegi 83'), Koman (Nikházy 57'), James, Elek, Bognár (Bacsa 73') - Novothny

Haladás: Király - Schimmer, S. Wils, Jagodics (Angyal 28'), P. Bosnjak - Kovács L. (Németh M. 72'), Iszlai, Medgyes (Martinez 81') - Williams, Gaál, Ugrai

15.15 - Jó napot és Hali gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.