Bravúr Debrecenben: DVSC-TEVA - Haladás 0-1

Szita Róbert • 2015. augusztus 09., vasárnap •
A Haladás bravúrra, a Loki pedig a papírforma szerinti győzelemre készült a labdarúgó OTP Bank Liga 4. fordulójának zárómeccsén. Aztán késő este kiderült, hogy a szombathelyieknek lett igaza. Fotónk a legutóbbi Haladás - Debrecen meccsen készült. A frisss.hu ÉLŐ közvetítést adott a debreceni Nagyerdei Stadionból.

DVSC-TEVA - Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0-1 (0-0)

90' + 4' - GYŐŐŐŐZELEM! Teljesen megérdemelten nyert a Haladás, ezzel 4 forduló után 2 győzelemmel, 1-1 döntetlennel és vereséggel, összesen 7 ponttal áll a Haladás a 6. helyen.

90' - 4 perc lesz a hosszabbítás.

85' - Sok szabálytalanság, semmi helyzet.

72' - Király védett nagyot, aztán a másik oldalon Németh Márió veszélyeztetett.

70' - A Loki mindent megpróbál, már a Sidibe, Castillion, Balog csatártrió támad.

64' - Szép Hali kontra végén most Martinez rúgott gólt, de les miatt nem adta meg Vad II.

61' - Cserélt Mészöly Géza. Ugrai le, Gosztonyi be.

58' - Nagyon jókor szerzett vezetést a Haladás, a Loki csak most kezd magához térni.

52' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! HALMOSI! SZÉP VOLT CUCU! Németh M. - Martinez akció után Halmosi kapta jó helyzetben a labdát és kilőtte az alsó sarkot, 0-1!!!

47' - Bódi lőtt alig fölé.

46' - Megkezdődött a második játéákrész. Kondás egyet cserélt, Mészöly nem változtatott.

45' - Vége az első félidőnek. Álmos meccset lát a kilátogató mintegy 3500 néző.

40' - Most Bódit ápolják. Eddig nem rágtuk le a körmünket.

37' - Tisza cselezgetett, már Jagodicson is átverekedte magát, kapura lőtt, de Király szögletre mentett.

35' - T. Wilst ápolják, miután Tisza lerúgta, a többiek pedig frissítik magukat, mert még mindig nagy a hőség.

28' - Tisza-Bereczki akció végén szombathelyi kirúgás lett a vége

25' - Átvette a játék irányítását a hazai csapat. Meddő mezőnyfölényben játszik a Loki.

22' - Korhut került helyzetbe, de a zöld-fehérek felszabadítanak. Közben Bosnjak kapott egy rúgást.

20' - Ezekben a percekben teljesen veszélytelenül játszik mindkét csapat.

15' - Egyre többet támad a Loki, de egyelőre erőtlenek ezek a próbálkozások.

10' - Kiegyenlített mezőnyjáték zajlik, boldogabbak lennénk, ha Martinez betalált volna.

5' - KAPUFA!!! Németh Márió lódult meg, Martinezhez paszzolt, aki a kapufára belsőzte, óriási helyzet volt!

3' - Az első hazai szöglet után nem alakult ki heyzet.

1' - A Hali indította útjára a labdát.

Debrecen: Radosevic - Jovanovic, Brkovics, Mészáros, Korhut (Ferenczi 72')- Bódi, Zsidai, Mihelic (Sidibe 66'), Bereczki (Balog N. 46') - Tisza, Castillion
Haladás: Király - Angyal, S.Wils, Jagodics, Bosnjak - Németh M., T. Wils, Iszlai, Halmosi (Medgyes 76') - Ugrai (Gosztonyi 61'), Martinez (Popin 81')

20.15 - Mészöly Géza szerint bátran kell játszani és sokat kell kapura lőni, no és persze ki kell használni az adódó helyzeteket. Ha mindez sikerül, akkor 1 pontra biztos jó lesz a Haladás.

20.10 - Kondás Elemér, a Loki vezetőedzője szerint nagyon nehéz meccs lesz a a Haladás elleni, de - mint a meccs előtt elmondta - a jelenleg 6. helyezett csapatnak csak a győzelem lehet elfogadható eredmény hazai környezetben. Varga József azért hiányzik, mert a legutóbbi EL meccsen megsérült, a hírek szerint 2 hét pihenő vár rá.

20.05 - Már befejezték a csapatok melegítést, itt vannak a kezdőcsapatok.

19.55 - Jó estét, kellemes sportélményt és Hali gólokban gazdag mérkőzést kívánok mindenkinek!