A Szombathelyi Pingvinek nem csak télen versenyeznek

frisss, isha.at • 2019. április 25., csütörtök •
Kezdetét vette az ausztriai görhoki szezon, melyben a korábbi évekhez hasonlóan a Szombathelyi Pingvinek is indulnak, sőt hazai helyszínt is biztosítanak.

A szombathelyi hokisok idén két gyermek és két felnőtt csapattal neveztek. Első itthoni mérkőzésüket a felnőtt 1-es csapat vívja,  április 28-án 10 órától, az oladi iskola udvarán található Pingvin Arénában. Aznap összesen 3 gárda (a mieinken kívül Stegersbach és a tavalyi bajnok Hartberg) csap össze egymással, 2x15 perces félidőkkel, körmérkőzéses formában. A nyitónapra kis show műsorral, valamint a mérkőzések szünetében aerobic bemutatókkal készülnek a szervezők és a gyerekek találkozhatnak a csapat kabalafigurájával is. A megnyitó 9:30-kor, a mérkőzések 10:00; 11:30 és 13:00-kor kezdődnek. A házigazda Pingvinek, az első és a harmadik meccsen lépnek majd pályára. A belépés díjtalan.