Döntetlen Felcsúton: Puskás Akadémia - Haladás 1-1

SzR • 2016. április 02., szombat •
Annak ellenére, hogy 3 helyezés és 13 pont is elválasztotta a két csapatot, nem lehetett tudni előre, melyik tizenegy akarata érvényesül. Végül döntetlen lett az eredmény. Az eredmény alakulását élőben követhette velünk. Fotónk még a Rohonci úton készült.

Puskás Akadémia - Haladás 1-1 (1-1)
Labdarúgó NB I. 28. forduló - Felcsút, 956 néző

90' - Th. Wils és Williams is besárgult a végén.

86' - Király gyűjtötte be Zsótér labdáját.

85' - Itt a meccs hajrája, jó volna még egy gólt lőni.

83' - Lement a cséká, Gyürki játszik Halmosi helyett.

80' - Kovács L. lőtt, Pogacsics védett.

66' - Márkvárt lőtte égbe a labdát.

49' - Németh Márió harcolt ki egy szögletet.

44' - Tizenegyest ítélt Kassai, de Iszlai gyengén lőtte és a kapus hárított, maradt az 1-1.

34' - GÓÓÓÓL, MARTINEZ! Halmosi labdájába tette bele ügyesen a lábát a csatár, 1-1!!!

13' - GÓÓÓL, vezet a Puskás! Sallai-Márkvárt volt a labda útja, utóbbi Király fölött szerzett vezetést, 1-0!!!

9' - Csurkó lőtt mellé, gólhelyzet volt.

3' - Pekár lövését ütötte oldalra Király.

1' - Elkezdődött a meccs, a hali indította útjára a labdát.

PAFC: Pajovic - Kelic, Forró, Pauljevics, Fiola - Csurkó, Pekár, Márkvárt, K. Mészáros (Castillion 57'), Zsidai - Sallai (Zsótér 65')

Haladás: Király - Angyal, S. Wils, Iszlai, P. Bosnjak - Kovács L, T. Wils, Halmosi (Gyürki 83') - Martinez (Williams 64'), Gaál, Németh M. (Medgyes 76')

18.30 - Már jönnek a kezdőcsapatok, böngéssübk egy kicsit.

Mészöly Géza vezetőedző várakozásairól ITT olvashatnak.

18.25 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.