Búcsú a Magyar Kupától: Videoton - Haladás 1-1 (összesítésben 2-1)

Szita Róbert tudósítása • 2015. november 18., szerda •
A párharc első meccsét a Videoton nyerte 0-1-re, de a Haladás az utolsó percig nem adta fel, Mészöly Géza vezetőedző ígérete szerint mindent megtett a továbbjutásért. Ez azonban most kevés volt, az 1-1 azt jelentette, hogy a Haladás nem jutott a legjobb 8 közé.

Videoton - Haladás 1-1
Magyar Kupa nyolcaddöntő, Székesfehérvár

Videoton: Danilovic - Heffler, Juhász, Vinicius, Szolnoki - Gyurcsó, Simon Á., Kovács I., Pátkai - Feczesin (Rudolf 86'), Suljic
Haladás: Rózsa - Schimmer, Fehér, Jánvári, Angyal - Nagy P., Batarelo (Iszlai 79') - Gosztonyi, Medgyes, Martinez (Gaál 59') - Ugrai

92' - VÉGE A MECCSNEK, 1-1, ÖSSZESÍTÉSBEN A VIDEOTON 2-1-GYEL JUTOTT TOVÁBB.

2 perc a ráadás.

90' - Ugrai-Gaál akció végén nem tudta a Hali kapura lövéssel befejezni a támadást.

85' - A szombathelyiek mindent megpróbálnak, de Kovács István, majd F. Oliveira révén is a hazaiaknak volt helyzetük, még 5 percünk maradt.

80' - Támad a Hali, most Ugrai lőtt mellé, de már csak 10 percünk maradt.

75' - Jó iramú második félidő kerekedett, izgalmas 15 perc van hátra, hiszen elegendő lenne még egy gólt lőni és már a Hali a továbbjutó. Ebben a percben ördögként cselezett Angyal, majd mellé lőtt.

62' - GÓÓÓÓÓÓÓL, UGRAI!!! Sokáig nem örülhettek, 1-1.

58' - Feczesin szerzett vezetést a hazaiaknak, 1-0.

55' - Ugrai lódult meg, de a Vidi védelme is hárított.

50' - Pátkai okozott gondot a szombathelyi védelemnek, de Rózsa és a védelem nagy nehezen tisztázott.

45' - Semmi pánik, minden esély megmaradt, a félidőben 0-0.

25' - Schimmer szöktette mesterien Medgyest, aki bejátszotta magát a 16-oson belülre, majd lőtt, de Danilovic hárított.

20' - Többet birtokolja a Videoton a labdát, de ez még nem baj.

10' - Mezőnyjáték zajlik, egyik csapatnak sem volt még helyzete.

8' - Ugrai lőtt szabadot, de Danilovic magabiztosan hárított.

1' -A Hali indította útjára a játékszert.

20.15 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak. Magyar Kupa visszavágó következik Székesfehérvárról.