Ha egy bolt beindul

• 2020. október 25., vasárnap •
Zsinórban harmadik győzelmét aratta NB II-es női röplabdacsapatunk. A mieink ezúttal a TFSE gárdáját verték 3:0 arányban.

Egyértelműen esélyesként fogadta az NB II. Nyugati-csoportjában vitézkedő csapatunk a fővárosi TFSE együttesét. Ennek megfelelően mindhárom szettben a mieink kezdtek jobban, ám a játszmák végjátéka ennek ellenére rendre szorosan alakult. A lényeg azonban az, hogy Mucsi Péter tanítványai ezt a mérkőzést is megnyerték, ráadásul két 3:2-es siker után, ezúttal 3:0-ás Hali-győzelem állt a derbi végén az eredményjelzőn.

Mucsi Péter vezetőedző: - Nehéz mérkőzés volt, melyen a legkomolyabb feladat önmagunk legyőzése volt. Bíztató lehet, hogy viszonylag gyengébb játékkal is nyerni tudtunk. A nyitásaink minőségének javítása lesz a legsürgetőbb feladatunk. Örülünk a győzelemnek és dolgozunk tovább.

Haladás VSE-TFSE 3:0 (20, 19, 21)

Haladás: Fatér J., Zoltán, Szendrődi, Blázsovics, Héjj, Sajben. Csere: Kiss D. (liberó), Fatér V. (liberó), Perintfalvi. Vezetőedző: Mucsi Péter

Forrás, Fotó: haladas.hu