Vereség a főpróbán: Falco - Sopron 94-101

SzR-HCs • 2014. október 04., szombat •
Péntek este az Aréna Savariában fogadta a Falco-Trend Optika KC Szombathely a Sopron csapatát. Ez volt a sárga-fekete kosarasok bajnoki főpróbája, hiszen hiába kezdik Kálmán László fiai szabadnaposként a szezont, egyelőre nem sikerült ellenfelet találni a jövő hétre. Sajnos a Sopron elleni meccsen a kinti dobások nem sikerültek, és az első két negyedben a vendégek elég előnyhöz jutottak ahhoz, hogy - noha a negyedik játékrészben már a Falco volt a jobb, mégis - a főpróba vereséggel záruljon. Jó hír azonban, hogy az előadásig, vagyis az első bajnoki meccsig van még idő a javításra. A klub gesztust gyakorolt, és ingyenes belépést biztosított a kilátogató 500 néző számára.

Falco-Trend Optika KC Szombathely – Soproni Sördögök 94–101 (25–29, 15–24, 24–26, 30–22)