Sima győzelem idegenben: Körmend - Kozma Szerszám - SZKKA 17-42

Szita Róbert tudósítása • 2016. március 12., szombat •
Ma délután Körmenden szerepeltek az NB II-es tabellát hibátlan teljesítménnyel vezető szombathelyi lányok. Ghetu Andrea és Jurik Petra hiányát nem érezte meg az SZKKA, végig magabiztos játékkal és fölényes győzelemmel örvendeztették meg a vidékre látogató szurkolóikat.

Körmendi DMTE - Kozma Szerszám - Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia 17-42 (5-22)

Közvetítésünk létrejöttét Tapolcai Gábor segítette, köszönjük!

SZÉP VOLT, LÁNYOK!

60' - Mórocz kétszer, Jámbor és Gaylhoffer terhelte meg a körmendiek kapuját az utolsó percekben.

55' - Gerencsér tallat és Csépke dupla, már 14-38.

50' - Jámbor, Szendrei és kétszer Mórocz is betalált, 12-35.

45' - Szendrei és Győrffy növelte góljai számát, 12-31.

40' - Jámbor kétszer, Szecsődi és Győrffy pedig egyszer-egyszer volt eredményes, már 9-29.

35' - Már zajlik a második játékrész. Jöttek a cserék, akik ugyanolyan intenzitással lövik a gólokat, Győrffy és Császár találataival 7-24-re módosult az állás.

30' - Az első félidő hajrájában Mayer és Pukler is 2-2 alkalommal volt gólszerző, 5-22 az eredmény.

25' - Megtört a jég, Gaylhoffer és Császár is betalált, na és persze Mayer is, 4-18.

20' - Tovább tart a hármak jó sorozata: Szendrei Barbara, Pukler Glória, majd Mayer Maja háromszor is gólt lőtt, 4-15. Ez is kiütés lesz?!

Bölöni Roland csapata egyébként a Tömő - Mayer Pukler, Császár, Gaylhoffer, Szecsődi, Szendrei összeállításban kezdte a meccset.

15' - Mayer, Szendrei és újra Mayer volt eredményes, hihetetlen, de az eddigi 10 szombathelyi gólt hárman lőtték, 2-10 az állás.

10' - Újra Pukler, Mayer és Szendrei növelte góljai számát, Glória kétszer is betalált ebben az 5 percben, már 1-7 az állás.

5' - Pukler, Mayer és Szendrei is beköszönt a körmendi kapuba, 1-3.

A meccs előtt Bölöni Roland, a szombathelyi lányok vezetőedzője azt nyilatkozta, hogy a mai mérkőzésen is, mint az eddigieken, győztesen szeretnék elhagyni a pályát.

Úgy érzem az őszi hazai meccsünknél nehezebb feladat vár ma ránk, Az ellenfelünk sokat fejlődött, és már bármelyik csapattal felveszi a harcot, ennek tükrében nagyobb csatát várok, mint az elmúlt hetekben. Természetesen csak a győzelem az elfogatható, és koncentráltabb támadásbefejezéssel, hatékonyabb védőmunkával lennék elégedett. Sajnos továbbra sem számíthatok Ghetu Andi játékára mert betegségéből még nem épült fel, és Jurik Petra sem tud a csapat rendelkezésére állni a múlt heti Sárvár ellen elszenvedett fejsérülése miatt - tette hozzá az SZKKA trénere.

13.55 - Jó napot és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.