Nagyon fontos győzelem Sopronban: Haladás - Újpest 1-0

SzR - Fotó: Hornyák Emőke • 2017. szeptember 16., szombat •
Bosnjak mesteri beadása után Williams parádés találatával tartotta magánál a három bajnoki pontot Pacsi Bálint csapata!

Haladás - Újpest 1-0 (0-0)

Sopron, 1710 néző

94' - Vége  ameccsnek, megérdemeltennyert a Hali!

90' - Miközben Ramos került gólhelyzetbe, az asszisztens felmutatta, hogy 4 perc lesz a ráadás.

86' - Támad az Újpest, de erőtlenek ezek a próbálkozások, a Hali-védelem jól zár.

80' - Most a Hali szerzett lesgólt.

78' - Újra a vendégek veszélyeztetnek, most egy szöglet után Király hasalt rá a labdára.

76' - Simon lőtt ballal 18 méterről, alig mellé.

68' - Ajjaj, gólt lőttek a lilák, de lesről, marad az 1-0.

65' - Nagy küzdelem zajlik a pályán, mindkét csapat belehúzott.

52' - GÓÓÓÓL! VEZET A HALI!!! Bosnjak futott el a szélen, kiváló beadására Willaims (ki más?) érkezett fantasztikus ütemben és szépen talált be Pajovics lábai között, 1-0!!!

46' - Itt a második félidő, a lilák kezdtek.

45' + 2' - Vége az első játékrésznek, szerintem 1 pont egyik csapatnak sem lesz elegendő.

45' - 2 percet hosszabbít a játékvezető.

40' - A lilák többet támadnak, de inkább csak ,,támadgatnak", a Hali állja a sarat, de gólhelyzete a zöld-fehéreknek sincs.

35' - Újpesti szöglet, de Király magabiztos.

29' - Egy újpesti támadás végén, Jancsó nem kímélte magát, amikor hazakísérte a labdát Király Gábornak, közben viszont rosszul léphetett, mert sajnos hordágyon vitték le. Kiss Tamás folytatja.

25' - Csendben peregnek a percek, a Hali csak nehezen jut el a lilák kapujáig, viszont Ramos megmozdulásaiban bízhtaunk.

10' - Semmi extra eddig, ,,ismerkednek" a csapatok.

7' - Németh Márió kapot remek labdát, sajnos nem tudta tökéletesen átvenni a játékszert, így Mohl még menteni tudott.

1' - A hali indította útjára a labdát.

Haladás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Jancsó (Kiss Ta. 29')- Németh Má. (Halmosi 64'), Tóth M., Kovács L., Ramos - Williams (L. Martinez 71')

Újpest: Pajovics - Mohl, Kálnoki-Kiss, Litauszki, Pauljevics (Angelov 62') - Saletros 8Obinna 76'), Windecker - Simon K., Nagy D., Szűcs K. - Novithny

A Hali ,,hazai" környezetben folytatja az idei bajnoki évadot. A 9. fordulóban a szebb napokat látott lila-fehérek látogatnak Sopronba. A mieink 2 győzelemmel és 6 vereséggel, 6 ponttal a 11. helyen, míg a vendégek 2 győzelemmel 4 döntetlennel és 2 vereséggel, 10 ponttal a 8. helyen állnak.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívános minden kedves szurkolónknak.