Mindkét csapat nagyon akarta a győzelmet, így aztán döntetlen lett: Haladás - Vasas 2-2

SzR - Fotó: Tóth Arnold • 2017. május 13., szombat •
A fővárosiak a bronzéremért játszottak Sopronban, a Haladás viszont harmadszor is legyőzte volna a Vasast. Egyiknek sem sikerült a terve, a Hali nagyot küzdött és igazságos döntetlenre mentette az eredményt.

Haladás - Vasas 2-2 (0-1)

OTP Bank Liga 31. forduló - Sopron

90' + 3' - Vége, maradt az iksz!

88' - GÓÓÓÓÓL, Schimmer! Halmosi ellen szabálytalankodtak szinte a sarokzászlónál, a beadás után Schimmer fekve továbbította a vasas kapujába a játékszert, 2-2!!!

73' - GÓÓÓL, megint a Vasas vezet. Miután elaludt a védelem, Gaál Bálint érkezett messziről, de Bosnjak mellett mégis pontosan, 1-2!

66' - Iszlai passzolt a Vasas kapujába egy labdát, ám közben már szabálytalanságot jelzett a sípmester.

60' - A Hali is 3 pontot akar és a Vasas is, így aztán jó kis meccs kerekedik ebből a 90 percből.

48' - GÓÓÓÓÓÓÓL, egyenlített Iszlai! Miután Bosnajk jutott be a büntetőterületen belülre, Korcsmár összerúgta a bokáját, amegítélt bümtetőt Iszlai magabiztosan értékesítette, 1-1!!!

46' - A Hali indította második 45 perces útjára a labdát.

Szünet. A meccs egyébként IDE kattintva nézhető is.

45' - Vége az 1. félidőnek.

36' - GÓÓÓL, vezet a Vasas! Látszott eddig is, hogy győzelemre hajt a Vasas, de eddig semmi nem sikerült nekik, most sajnos igen. Burmeister bólintott az ellentétes irányba mozduló Király kapujába, 0-1!!!

30' - Jancsót rántották le, majd Wils fejelt, de Nagy hárított.

11' - Király 11-est védett!!!

1' -  Elkezdődött a meccs, a Vasas kezdett.

Haladás: Király - Polgár, Wils, Devecseri, Bosnjak - Jancsó, Kiss, Tóth, Jagodics, Iszlai - Rácz

Vasas: Nagy - Berecz, Risztevszki, Hangya, Korcsmár - Vida, Burmeister, Kleisz - Remili (Marnjekar 81'), Gaál, Kulcsár

Jön Mészöly Géza csapata és a vendégek is, itt vannak a kezdők.

A szombathelyi vezetőedző a klub honlapjának nyilatkozott az esélyekről, ezt ITT olvashatja el.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.