Magabiztos kézilabda győzelem: Sárvár Kinizsi - Kozma Szerszám - SZKKA 20-44

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Bella Dani • 2016. március 06., vasárnap •
Tovább folytatta eddigi hibátlan teljesítményét a Kozma Szerszám - Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia női kézilabda csapata. Bölöni Roland ,,lányai" Sárváron bizonyították, hogy minimum egy osztállyal feljebb kellene játszaniuk.

Sárvári Kinizsi - Kozma Szerszám - SZKKA 20-44 (10-21)

60' - Az utolsó percekben Szecsődi és Csépke talált be, a végeredmény 20-44 lett! SZÉP VOLT, LÁNYOK!!!

55' - Császár, Jámbor, Mayer és Csépke két alkalommal is betalált, 17-42. Kiütés!

50' - Cser, Mayer, Szecsődi góljaivl 16-37-re alakul az eredmény. Közben Csépke Dominika is pályára lép, így minden kerettag lehetőséget kapott Bölöni Rolandtól.

45' - Mórocz, Csire, Szendrei növelte góljai számát, de Cser és Jámbor is feliratkozott a gólszerzők közé, 14-34.

40' - Szendrei (2), Szecsődi, Gaylhofer és Csire góljaival már 14-29.

35' - Szendrei, Mórocz és Csire növelte a gólok számát, 12-24.

31' - A sárváriak indították útjára a labdát, a szombathelyiek a Jurik - Csire, Mórocz, Debeczeni, Szendrei, Császár, Szecsődi összeálllításban folytatják.

Szünet. Az első félidőben a szombathelyi gólokból Császár 6, Pukler 4, Győrffy 3, Szendrei, Gaylhoffer és Mórocz 2-2, Mayer és Debreczeni 1-1 alkalommal vette ki a részét.

30' - Mórocz (2 - mindkettőt hétméteresből) és Császár góljaival 10-21.

25' - Pukler (2) és Gaylhoffer góljai után másodszor kértek időt a hazaiak, 9-18.

20' - Császár (2), Szendrei és Győrffy talált be, 8-15-re vezetnek a szombathelyi lányok.

15' - Győrffy, Debreczeni, Győrffy, Császár lőtte a szombathelyi gólokat ebben az 5 percben, 4-11!!!

11' - Azonnal időt kérteka sárváriak.

10' - Elhúzott a szombathelyi csapat: Pukler, Mayer hétméteresből, és Császár két alkalommal is eredményes volt, 4-7 az eredmény!

5' - Szendrei és Gaylhoffer is betalált az első percekben, de a sárváriak ragadnak (még). 2-3 az állás.

2' - Ki más, mint Pukler Glória lőtte az első gólt, 0-1

1' - A szombathelyi lányok kezdték a meccset, a Tömő - Mayer, Pukler, Császár, Gaylhoffer, Szecsődi, Szendrei összeállítás egész erősnek tűnik.

10.55 - Jó napot és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.