Izgalmak nélkül: Falco KC - PVSK 97-77

SzR-HCs • 2015. április 08., szerda •
A férfi kosárlabda-bajnokságban magabiztos győzelmet aratott a Falco a PVSK ellen. Kálmán László csapata végig irányította a mérkőzést, és ugyan a harmadik negyedben több pontot gyűjtöttek a vendégek, a sárga-feketék távoli dobásai bejöttek, a védekezés stabil volt és a kiegészítő emberek is jól teljesítettek. A meccs legeredményesebb játékosa a Falco irányítója, a 27 pontos Martinics volt. Győzelmükkel a szombathelyiek megnyerték a középházat és nyugodtan készülhetnek a felsőházi rájátszásra. A Falco legközelebb április 15-én, Körmenden lép parkettre.

Falco-Trend Optika KC Szombathely - PVSK-PANNONPOWER 97-77 (25-20, 26-14, 20-25, 26-18)