Kézilabda K.O.: Veszprém - Kozma Szerszám-SZKKA 19-40

Szita Róbert tudósítása • 2016. február 28., vasárnap •
Újra nagy gólarányú győzelmet arattak a szombathelyi női kézilabdázók. A tabella 6. helyét elfoglaló veszprémiek és a listavezető Kozma Szerszám-SZKKA meccsét élőben közvetítettük.

Veszprém - Kozma Szerszám - Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

19-40 (7-19)

A közvetítés során segítségünkre volt Tapolcai Gábor és Bella Dani! Köszönjük!

60' - Az utolsó 5 percben csak az volt a kérdés, hogy meglesz-e a 40 szombathelyi gól. Csire Fannin nem múlt, megint betalált, de Gaylhoffer Ildikón sem, ő szerezte a 39. találatot, Csépke Dominika pedig a 40. szombathelyi gólt lőtte. A végeredmény tehát: 19-40. Szép volt, lányok!

55' - Jönnek a fiatalok, Csire Fanni is gólt szerzett, de Gaylhoffer Ildikó is betalált, majd a hazaiak időt kértek. Fújtak még egyet a lányok az utolsó percek előtt. Aztán Csire még két alkalommal, majd Csépke Dominika is eredményes volt, 17-37.

50' - A cséká, Jámbor Réka is gólt lőtt, majd Szecsődi és Szendrei is eredményes volt, 14-32.

45' - Debreczeni, Győrffy és Gaylhoffer újra gólokat lőtt, de Szendrei is betalált, így 13-29.

40' - Császár, Debreczeni (2), Pukler találataival 11-25.

35' - 10-21 az eredmény, gólszerzőink:Debreczeni, Pukler.

30' - Pukler, Győrffy, Gaylhoffer (2), 7-19 a félidőben az eredmény.

25' - Győrffy, Császár, és megint Győrffy, már 6-15.

20' - Szecsődi, Szendrei, Császár és Debreczeni is eredményes volt, ezzel 5-12.

15' - Gaylhoffer, Császár góljaival már 2-8.

Bölöni Roland várokozásait ITT olvashatja el. A csapat egyébként a Tömő - Mayer, Pukler, Császár, Gaylhoffer, Szecsődi, Szendrei összeállításban lépett pályára.

10' - Szendrei, Gaylhoffer, majd újra Szendrei talált be, így 1-6.

5' - 0-3 az eredmény, a harmadik gólt Pukler Glória szerezte.

1' - Az első gólt Mayer Maja dobta, aztán bedobta saját második találatát is, 0-2. Jól kezdtek Bölöni Roland lányai.

15 óra - Elkezdődött a meccs, a szombathelyiek kezdtek. Ghetu Andrea betegség, Mórocz Alexandra pedig munkahelyi elfoglaltság miatt nem utazott el Veszprémbe.

14.55 - Jó napot és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak. A női kézilabda NB II. északnyugati csoportjának hétvégi rangadója következik.