Kézilabda-kiütés: Kozma Szerszám-SZKKA - Tapolcai VSE 49-11

Szita Róbert tudósítása • 2015. november 07., szombat •
Az NB II északnyugati csoportjában eddig hibátlan szombathelyi női kézilabda csapat szombat este kiütéses győzelmet aratott a tapolcai csapat ellen. A meccsről ÉLŐben tudósítottunk.

Kozma Szerszám-Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia - Tapolcai VSE 49-11

Kozma Szerszám-SZKKA: Tömő - Császár, Pukler, Gethu, Mayer, Szendrei, Gaylhoffer

Csereként szerepet kapott még: Szovák, Jurik, Cser, Csépke, Szecsődi, Győrffy, Debreczeni, Jámbor, és Gerencsér.

A meccs legeredményesebb játékos a 10 gólig jutó Gethu Andrea lett.

Az utolsó 5 perc arról szólt, hogy meglesz-e az ötven (!!!) hazai gól. Szecsődi, Gethu, Cser gólt lőtt, de ez kevés volt, maradt a 49-11.

55' - Gethu négyszer, és Győrffy is batalált, ezzel 46-10. Érik a félszáz találat!

50' - Ebben az 5 percben jobbak voltak a vendégek, a mieink közül csak Gaylhoffer és Császár dobott gólt, a tapolcaiak pedig háromszor is betaláltak, 41-9.

45' - Győrffy kétszer, majd Gerencsér, és Gaylhoffer és gólt lőtt, így már 39-6.

40' - Szendrei, Gerencsér, Győrffy, Gaylhoffer találataival máe 35-6.

35' - Győrffy Réka góljaira a tapolcaik válaszoltak, 31-6.

Szünet

30' - Mayer, Jámbor, és Szendrei gólja után hosszú perceket követően szerezte meg ötödik gólját a tapolcai gárda. Ezután még Szendrei két alkalommal betalált, így lett 29-5 a félidőben.

25' - Pukler, majd Jámbor három alkalommal is, és Debreczeni is eredményes volt, 24-4.

20' - Ebben az 5 percben Gethu, Császár, Mayer kétszer,.Pukler, Szendrei és Debreczeni is betalált, 19-4.

15 - Mayer hetesből kétszer is, Szendrei, Pukler é Gethu pedig akcióból szerzett gólt, 12-4.

10' - Debreczeni, Mayer, és Gethu góljai után szépítettek a vendégek, 7-3.

5' - Gethu Andrea kezdte meg a gólgyártást, majd Pukler kétszer is eredményes volt. ekkor 7 métereshez jutott a tapolcai csapat és ezt ki is használták. Aztán újra Pukler Gória és már 4-1.

Most már ne menjenek messzire, hamarosan kezdődik a meccs, a lányok már készülődnek.

17.55 - Az északnyugati csoport élén pontveszteség nélkül álló Kozma Szerszám-SZKKA csapatából Mórocz Alexandra betegség miatt hiányzik majd, a többiek pedig már a szerdai Magyar Kupa meccsre hangolnak.
17.50 - NB II-es női kézilabda meccs következik, a szombathelyi lányok a tapolcaiakat fogadják.
17.45 - Jó estét, kellemes sportélményt és számolatlan szombathelyi gólt kívánok minden kedves olvasónknak.