Háromgólos győzelem Budaörsön

frisss, facebook • 2019. április 03., szerda •
A Haladás hétfőn az Aramis csapatához látogatott az NB I-es futsal bajnokság rájátszásának soron következő fordulójában.

A célokhoz ez a győzelem is elengedhetetlen volt és Budaörsön egy fiatal, felkészült, jó csapat, nehéz találkozó várt a szombathelyiekre. Az eredmény is ezt tükrözi,  végig izgalmas találkozó volt, a vasiak hosszan vezettek, igaz csak 1 gólos előnnyel, amit egalizáltak a hazaiak a 2. félidőben, a zöld-fehérek nem hagyták szó nélkül a dolgot, de teljesen a 2 gólos vezetéssel, csak az utolsó percekben dőlt el a győzelem sorsa, a Hali javára! A zöld-fehérek ismét begyűjtötték a 3 pontot! A végeredmény Aramis SE - Kútház Haladás VSE 1:3. A gólszerzők: Dróth Zoltán, Hajmási Milán, Vas Ádám.