Halmosit kiállították, de így is nyert a Hali: Vasas - Haladás 2-3

SzR - Fotó: MTI • 2017. március 16., csütörtök •
Az első tavaszi fordulóban a pálya alkalmatlansága miatt maradt el a szombathelyiek Vasas elleni meccse, de lehet, hogy így jártak jól a zöld-fehérek. A Hali Király Gábor nélkül, Williams és Kovács L. góljaival győzött csütörtök este.

Vasas - Haladás 2-3 (0-1)

Fontos győzelem volt, a Haladás feljött az NB I 6. helyére!

95' - Rácz még a végén gólt lőhetett volna, de nem baj, nyert a Hali!

91' - Halmosit kiállította a játékvezető, de vajon miért?!

90' - 4 perc a ráadás.

87' - Nagyon nyom a Vasas, de már csak pár perc.

83' - Gaál visszahúzott labdája után Saglik fejjel szépített, 2-3!

80' - 10 perccel a vége előtt teljes erővel támad a Vasas, mág Gaál is csatlakozott a fővárosiakhoz, egyelőre hiába.

70' - GÓÓÓÓÓL, megint Williams a gólszerző és megint Debreczeni, aki óriásit hibázott, az ausztrál pedig hihetetlen níugodtan elfektette a kapust és begurított, 1-3!!!

67' - Burka lőtt, de Gyurján nagyot hárított.

60' - Kicsit megnyugodtak a csapatok, ez talán a Halinak jobb.

53' - Halmosi lőhetett kétszer is kapura, de most Nagy bravúrral védett.

51' - GÓÓÓÓÓL! Williams centerezett kiválóan, Rácz még lemaradt róla, de Kovács L. mesterien érkezett és könnyedén a kapuba helyezett, 1-2!!!

47' - Öltözőben maradt a Hali, egyenlített a Vasas, Risztevszki cikázott át a védőkön, Gyurjánnak nem volt esélye, 1-1!!!

45' - Vége az első félidőnek, jókor lőttük a vezető gólt, csak így tovább!

43' - Hangya jól vette észre Remilit, aki hatalmas helyzetet hagyott ki.

41' - Williams lőtt kapura, de ezúttal Nagy hárított.

40' - Többet támad a Vasas, de Gyurján rendre jól lép ki a kapujából.

33' - Óriásit védett Nagy, ezt megköszönhetik neki a hazaiak.

25' - GÓÓÓÓÓL! Williams letámadta a védőket, jól tette, mert megszerezte Debreczenitől a labdát, majd a kapust is kicselezte, aztán nyugodtan a hálóba gurított, 0-1!!!

15' - Közepes iram, a Vsas a kezdeményező.

9' - Ádám hatalmas bombáját hárította bravúrral Gyurján!

2' - Soka néző nincs, mintegy 1500 néző figyeli a helyszínen a bajnoki meccset.

1' - Elkezdődött a meccs, sok a Hali-sérült, hiányzik Király és Bosnjak is.

Vasas: Nagy G. - Burmeister, Debreczeni, Risztevski - Szivacski, Kleisz, Ádám, Berecz, Hangya - Remili, Saglik

Haladás: Gyurján - Polgár, Wils, Jagodics, Devecseri (Hidvégi 84') - Iszlai, Kovács, Jancsó - Rácz, Williams, Halmosi

Jönnek a házigazdák és Mészöly Géza csapata is, itt vannak a kezdők.
17.25 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.