Önbizalom és hazai gól nélkül: Simán kikapott a Haladás!

SzR-HCs • 2014. október 26., vasárnap •
A szombathelyi vezetőedző, Szentes Lázár a meccs előtt úgy fogalmazott a frisss.hu-nak, hogy a kieséstől való eltávolodás érdekében mindenképpen győzni kell, de kikapni semmiképpen nem szabad. Sajnos nem sikerült az új edző vágya, a Haladást simán legyőzte a szomszédvári csapat. A rossz sorozat tehát tovább folytatódott, megint nem lőtt gólt a Hali. Adódik a költői kérdés: Lehet, hogy mégsem Artner Tamás volt a probléma?!

Haladás – Győri ETO FC 0-2 (0-2)
Szombathely, Rohonci út

Haladás: Rózsa – Schimmer, Fehér, Devecseri, Farkas – Gaál, Gyurján (Szakály 46’), Iszlai, Halmosi (Városi 46’) – Radó, Rocchi
Győr: Kocics – Svec, Lipták, Lang, Völgyi – Windecker, Pátkai, Stieber, Varga R. – Stieber  - Rudolf, Kvilitaia

1’ – A győriek indították útjára a labdát.
2’ – Bekezdett a Győr. Rudolf kemény lövését védte Rózsa.
14’ – Stieber lövését hárította a hazai kapus.
21’ – Radó szabadrúgása elhal a sorfalban.
33’ – Gaál szabadrúgása szállt fölé, mellé.
38’ – Vezet a Győr! Nagyon elaludt a szombathelyi védelem, hiszen egy Völgyi-Varga R. akció végén szép gólt szerzett a győri csapat, 0-1!
41’ – Halmosi lövését védte a győri hálóőr.
43’ – Már 0-2!!! Völgyi szöglete után Rózsa beütötte a labdát saját hálójába, öngól vagy Völgyi gólja ez itt a kérdés?!
A szünetben kettőt is cserélt Szentes, Szakály és Városi folytatta Gyurján és Halmosi helyett.
46’ – A Hali kezdte a második félidőt.
54’ – Iszlai lövését szögletre mentette a győri kapus.
74’ – Gaál szép beadása után Városi botlott a labdába, de a játékszer mellé vágódott. Őriási helyzet volt!
79’ – Gaál most Városi lapockáját lőtte telibe, a labda pedig fölé vágódott.

88' - Priskin lövését védte bravúrral Rózsa.

Szentes Lázár: Az első félidőben nem tudtuk megnehezíteni az ellenfél dolgát, ám a második játékrészben már voltak biztató jelek. Nagyon idegesen, önbizalom nélkül játszottunk, de tudom, hogy a jövő héten jobb lesz már a játék.