Futóverseny az Emlékmű árnyékában (Frissítve!)

PCS - fotó: Bodorkós Máté • 2017. május 12., péntek •
Rengeteg gyerek mérte össze tudását, de nem (csak) miattuk marad emlékezetes a rendezvény.
Futóverseny az Emlékmű árnyékában (Frissítve!)

A Szombathelyi Szabadidősport Szövetség idén is megrendezte a nagy népszerűségnek örvendő Emlékmű futást, ahol 5 futóprogrammal várták a gyerekeket. Azzal a céllal hívták életre a rendezvényt, hogy a vasi megyeszékhelyen élők együtt hódolhassanak szenvedélyüknek, mindezt a város egyik legszebb helyszínén.

A futóversenyen rengeteg gyermek vett részt, akiket elkísértek a szülők, nagyszülők, ismerősök. Nem meglepő, hogy óriási érdeklődés kísérte a versenyeket. A családtagok - cselesen - a pályán kívül kísérték a futókat, ezzel pedig akarva-akaratlanul is részesévé váltak a megmérettetésnek.

A befutónál pedig egymás után készültek az értékes célfutók, amelyet a dicsérő szavak követtek. Minden versenyző megérdemli az elismerést, mert óriási iramot diktálva futották le a távokat.

Eredmények:

Összes létszám: 342 fő

 

Kis- és középső csoport

Fiú (32 fő): 1. Csercsics Bálint – Szűrcsapó, 2. Farkas Alexander – Hétszínvirág, 3. Lengyel Ágoston – Weöres, 4. Tolnai Lénárd – Hétszínvirág, 5. Novák Bence – Mocorgó, 6. Paksa Bendegúz – Mesevár, 7. Horváth Máté – Mocorgó, 8. Dankovits Ákos – Hétszínvirág, 9. Horváth Kornél – Mocorgó, 10. Derdák Dimitri - Weöres

Leány (24 fő): 1. Bedőcs Nóra – Hétszínvirág, 2. Baranyai Júlia – Mesevár, 3. Sáray Réka – Mesevár, 4. Krausz Lotti Boglárka – Szűrcsapó, 5. Horváth Boglárka – Donászy, 6. Stefán Zsófia – Donászy, 7. Sághy Emma – Mesevár, 8. Szabó Fanni – Hétszínvirág, 9. Borsits Martina – Mesevár, 10. Forján Jázmin - Donászy

 

Nagycsoport

Fiú (64 fő): 1. Pásztorházi Gergő – Weöres, 2. Hende Mátyás – Donászy, 3. Kránitz Barnabás – Mesevár, 4. Magadics Milán – Szűrcsapó, 5. Kápolnási Botond – Donászy, 6. Reiber Marcell – Hétszínvirág, 7. Módly Samu – Mesevár, 8. Grabarics Gergő – Vadvirág, 9. Mester Márk – Mesevár, 10. Sodics Mátyás - Mocorgó

Leány (40 fő): 1. Kovács Léna - Weöres, 2. Havasi Dorina – Weöres, 3. Nagy Mirabella – Weöres, 4. Faragó Liza – Weöres, 5. Első Hanna – Barátság, 6. Horváth Bíborka – Donászy, 7. Németh Róza – Weöres, 8. Derdák Dalma – Weöres, 9. Márovics Klaudia – Hétszínvirág, 10. Bíró Luca - Aréna

Óvodák versenye: 1. Mesevár, 2. Mocorgó, 3. Hétszínvirág, 4. Szűrcsapó, 5. Donászy, 6. Weöres, 7. Maros, 8. Vadvirág, 9. Barátság, 10-11-12. Arena, Brenner, Napsugár

 

I. korcsoport

Fiú (45 fő): 1. Horváth Noel – Bolyai – 1:47,4; 2. Marton Olivér – Kőszeg Béri Balog – 1:50,3; 3. Papp Áron – Oladi-SZoESE – 1:51,3; 4. Szabó Krisztofer – Kőszeg Béri Balog – 1:52,9; 5. Nagy Dénes – Gothard – 1:54,5; 6. Hajdinák Mátyás – Bolyai – 1:56,2; 7. Polgár Patrik – Kőszeg Béri Balog – 1:57,2; 8. Hegyi Dominik – Reményik – 1:58,4; 9. Turczi Dániel – Gothard – 2:00,5; 10. Kovács Péter – Bolyai – 2:02,6

Csapatverseny: 1. Bolyai A, 2. Reményik A, 3. Gothard, 4. Bolyai B, 5. Reményik B, 6. Bolyai C

Leány (32 fő): 1. Pápai Nerina – Kőszeg Béri Balog – 1:43,8; 2. Németh Luca – Bolyai – 1:52,9; 3. Szabó Tamara – Kőszeg Béri Balog – 1:58,9; 4. Szoó Réka – Bolyai – 2:07,2; 5. Horváth Janka – Zrínyi-SZoESE – 2:08,3; 6. Németh Dorottya – Reményik – 2:10,5; 7. Piros-Wurst Amira – Kőszeg Béri Balog – 2:12,5; 8. Németh Diána Anna – Zrínyi-SZOSI – 2:13,7; 9. Németh Dóra – Paragvári – 2:15,6; 10. Tüzes Mira – Bolyai – 2:21,3

Csapatverseny: 1. Bolyai A, 2. Reményik, 3. Bolyai B, 4. Bolyai C

 

II. korcsoport

Fiú (21 fő): 1. Babics Marcell – Gothard – 1:40,0, 2. Kovács Ádám – Kőszeg Béri Balog – 1:44,0; 3. Szabó Máté – Dési – 1:45,8; 4. Czeczeli Bende – Gothard – 1:46,2; 5. Szalai Kristóf – Paragvári-SZoESE – 1:51,7; 6. Varjú Mihály – Paragvári – 1:52,6; 7. Kaszip Olivér – Bolyai – 1:53,5; 8. Körmendy Gábor – Dési – 1:56,3; 9. Péczeli Boldizsár – Bolyai – 1:57,4; 10. Németh Kristóf – Dési – 1:58,4

Csapatverseny: 1. Bolyai, 2. Dési, 3. Reményik

Leány (34 fő): 1. Sákovics Janka – Bolyai – 1:43,0; 2. Janzsó Lilla – Bolyai – 1:47,7; 3. Polyák Dzsesszika – Kőszeg Béri Balog – 1:48,0; 4. Kulcsár Amira – Bolyai – 1:48,4; 5. Kolman Klaudia – Brenner-SZoESE – 1:52,4; 6. Kaposi Fanni – Gyöngyösfalu-SZoESE – 1:55,4; 7. Tamási Eszter – Bolyai – 1:56,1; 8. Kelemen Krisztina – Gothard – 1:57,2; 9. Halmosi Dézi – Gothard – 1:57,8; 10. Talasz Anna – Bolyai – 1:58,8

Csapatverseny: 1. Bolyai A, 2. Gothard, 3. Dési, 4. Bolyai B, 5. Bercsényi,

III. korcsoport

Fiú (15 fő): 1. Wölfinger Erik – Kőszeg Béri Balog – 2:43,3; 2. Németh Kristóf – Reményik – 2:53,9; 3. Béres Milán – Kőszeg Béri Balog – 3:00,0; 4. Kántor Bence – Reményik – 3:04,6; 5. Csuka Levente – Kőszeg Béri Balog – 3:06,5; 6. Csöglei Patrik – Kőszeg Béri Balog – 3:07,4; 7. Bukits Balázs – Reményik – 3:08,3; 8. Kovács Lóránt – Kőszeg Béri Balog – 3:08,5; 9. Bujtás Roland – Kőszeg Béri Balog – 3:16,9; 10. Lakner Ádám – Reményik – 3:21,2

Csapatverseny: 1. Reményik A, 2. Reményik B

Leány (12 fő): 1. Iker Natália – Kőszeg Béri Balog – 2:50,0, 2. Róka Bora – Kőszeg Béri Balog – 2:51,9; 3. Pádár Petra – Kőszeg Béri Balog – 3:14,2; 4. Ecker Nikolett – Kőszeg Béri Balog – 3:16,7; 5. Banga Boglárka – Kőszeg Béri Balog – 3:28,4; 6. Varga Gréta – Bolyai – 3:29,6; 7. Rátkai Veronika – Brenner – 3:30,9; 8. Czóbel Barbara – Bolyai – 3:31,2; 9. Arthoffer Réka – Brenner – 3:31,5; 10. Sárközi Tirza – Kőszeg Béri Balog – 3:33,3

Csapatverseny: 1. Brenner

 

IV. korcsoport

Fiú (6 fő): 1. Darics Benedek – Zrínyi-SZOSE – 2:39,7; 2. Sisak Bence – Reményik – 2:42,5; 3. Ekler Zsombor – Reményik – 2:56,8; 4. Németh Bence Dávid – Zrínyi-SZOSI – 2:58,5; 5. Sárközy Kevin – Reményik – 3:18,3; 6. Lakó Bálint – Gothard-SZoESE – 3:25,9

Leány (6 fő): 1. Kovács Anna – Waldorf-SZoESE – 2:58,2; 2. Hankó Annamária – Kőszeg Béri Balog – 3:11,6; 3. Bigner Petra – Kőszeg Béri Balog – 3:15,3; 4. Kovács Beatrix – Bolyai – 3:21,7; 5. Szalai Csenge – Paragvári – 3:34,3; 6. Havasi Júlia – Bolyai – 3:45,9

 

V. korcsoport

Fiú (1 fő): 1. Molnár Péter – Kereskedelmi-HVSE – 3:41,2

Leány (1 fő): 1. Kiss Virág – KDG-SZoESE – 4:34,2

 

 

VI. korcsoport

Fiú (1 fő): 1. Tomka János – Sárréti SE-Optimi t-Gemels – 3:43,2

Leány (2 fő): 1. Szabadi Lídia – KDG – 4:35,2; 2. Bauer Orsolya – KDG – 5:34,7

 

Felnőtt

Férfi (4 fő): 1. Nagy Patrik – ELTE-SEK-SZoESE – 3:17,3; 2. Kívés Bendegúz – SZoESE – 3:19,6; 3. Petrovics Alex – SZoESE – 3:19,9; 4. Borbély Sándor – ELTE-SEK-SZoESE – 3:32,4

Női (2 fő): 1. Kovács Anna – Waldorf-SZoESE – 4:15,4; 2. Kiss Nóra – Váci-SZoESE – 4:45,8

 

Abszolút

Férfi: 1. Nagy Patrik, 2. Kívés Bendegúz, 3. Petrovics Alex, 4. Borbély Sándor, 5. Molnár Péter, 6. Tomka János

Női: 1. Kovács Anna, 2. Kiss Virág, 3. Szabadi Lídia, 4. Kiss Nóra, 5. Bauer Orsolya

 

Egyetemi egyéni

Férfi: 1. Nagy Patrik, 2. Petrovics Alex, 3. Borbély Sándor

 

kapcsolódó galéria


TOP

közösség

további frisss

lap tetejére