Sokkoló támadás egy debreceni játszótéren – kórházba került egy kislány

• 2025. június 20., péntek •
Brutális eset rázta meg Debrecent múlt vasárnap: két idősebb lány egy játszótéren megtámadott egy kisgyermeket, lefogták, majd egy ismeretlen eredetű növényt erőszakkal a szájába nyomtak. A kislány azonnali orvosi ellátásra szorult.
Sokkoló támadás egy debreceni játszótéren – kórházba került egy kislány

Az ijesztő támadás a Böszörményi és Füredi út sarkán lévő játszótéren történt. Szemtanúk szerint a kisgyermekhez két fiatal lány lépett oda, lefogták, majd egy növényt próbáltak lenyeletni vele. A gyermek ugyan részben ki tudta köpni a növényt, de a történtek után fulladozni kezdett, így szülei a sürgősségire siettek vele.

A megrémült édesanya közösségi médiában osztotta meg az esetet, és határozott üzenetet küldött a támadóknak: „A lányom akár meg is halhatott volna. Meg fogom találni az elkövetőket, és hívom a rendőrséget.”

A debreceni rendőrség nyomozást indított az ügyben, megerősítették, hogy valóban történt bűncselekmény. A Haon.hu információi szerint a hatóságok már vizsgálják a történteket, további részletek később várhatók.

Bár az eset elszigeteltnek tűnik, nem egyedi a fiatalkorúak által elkövetett támadások sorában. A közelmúltban Baján például egy fiatalokból álló banda nőkre és gyerekekre vadászott – fenyegetéssel, veréssel, rablással.

Kép:illusztráció

közösség

további frisss

lap tetejére