Maratoni táncos versenynap - Lorigo-sikerekkel

• 2021. október 26., kedd •
A LORIGO TSE 22. alkalommal rendezte meg a hagyományos ISIS DANCE OPEN táncversenyét a hétvégén az AGORA Művelődési és Sportházban.
Maratoni táncos versenynap - Lorigo-sikerekkel

Délelőtt 10 órától kezdődtek a klubközi versenyek, ahol először standard táncokban, majd latin táncokban mérték össze tudásukat a versenyzők. 18 órai kezdettel országos ranglista versenyek zajlottak minden korosztályban, junioroknál standard, az összevont felnőtt-ifjúsági korosztályban 10 tánc, a Senioroknál 10 tánc, a Professzoinista kategóriában pedig standard ranglistát láthatott a közönség. A gyönyörűen feldíszített Sportház ismét méltó helyszínéül szolgált a versenytáncos rendezvénynek. Fantasztikus hangulat volt,

egy maratoni versenynap, amelyet este Magyarország legjobb 10 táncos párjai és profi standard táncosai koronáztak meg.

Az esti műsort fellépések színesítették, fellépett a LORIGO TSE két magyar bajnok Junior formációja is, valamint a Galaxy Rock'n Roll Club csúcskategóriás párosai.

 

Rengeteg érem, dobogós helyezés született a szombathelyi táncosoknak köszönhetően.
A klubközi versenyeken a következő szombathelyi dobogós helyezések születtek:
Gyermek II. E standard:
Polányi Koppány-Polgár Sára 1. hely
Takács Benedek-Nagy Jázmin 2. hely
Koroknai Axel-Tóth Kinga 3. hely
Gyerek II. E latin:
Koroknai Axel-Tóth Kinga 1. hely
Kocsis Vince-Ferincz Lili 2. hely
Junior I. E standard:
Polányi Koppány-Polgár Sára 2. hely
Koroknai Axel-Tóth Kinga 3. hely
Junior I. E latin:
Rejtő Máté-Szabadfi Eszter 1. hely Junior I. D standard 2. hely, Junior II. E latin 1. hely
Kocsis Vince-Ferincz Lili 2. hely
Junior I C. latin:
Lepsényi Gábor-Faludi Olívia 1. hely, Junior II. C latin 3. hely
Junior II. D standard:
Bene Nándor-Gerencsér Zsófia 2. hely
Junior II. D latin:
Udvardi Gergely-Nagy Jázmin 1. hely
Ifjúsági D standard:
Bene Nándor-Gerencsér Zsófia 2. hely
Kopácsi Attila-Sípos Blanka: 3 hely
Ifjúsági C standard:
Bálint Péter-Rozmán Vivien 2. hely
Simon Áron-Korn Vivien 3. hely
Ifjúsági B standard:
Cziráki Bálint-Kránitz Anna 1. hely
Tóth Zoltán-Balogh Anna 2. hely
Felnőtt D standard:
Kopácsi Attila-Sípos Blanka 2. hely 
Felnőtt C standard:
Bálint Péter-Rozmán Vivien 2. hely, Felnőtt C latin 3. hely

A kiemelt országos ranglista eredmények:

Felnőtt-Ifjúsági 10 tánc döntő: 
Kovács Ádám-Faludi Eliza 5. hely 
Professzionista standard ranglista: Gombkötő Balázs-Balogh-Laskovics Petra 1. hely


A képen a Felnőtt-Ifjúsági 10 tánc döntőse: Kovács Ádám-Faludi Eliza, akik első éves ifiként táncolták be magukat a döntőbe, a második képen Cziráki Bálint-Kránitz Anna szintén a LORIGO TSE ifjúsági tíztáncos párosa, a harmadik képen a LORIGO TSE versenyzői, akik a rengeteg szép eredményt hozták a klubnak.

TOP

közösség

további frisss

lap tetejére