Kiütés: Kozma Szerszám-SZKKA - Komárom 39-16

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2016. február 20., szombat •
Ma este folytatódott a női kézilabda NB II. északnyugati csoportjában a pontvadászat. Az első tavaszi fordulóban a Komárom csapatát fogadta az eddig hibátlan Kozma Szerszám-Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia csapata. A frisss.hu ÉLŐben közvetített. Sima meccs volt.

Kozma Szerszám-Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia - Komárom VSE

39-16 (28-4)
Női kézilabda, NB II., északnyugati csoport -Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok, 300 néző

Az utolsó 5 percben 3 gólt is lőttek a vendégek, a szombathelyieknél Ghetu (8) és Császár (3) volt eredményes, a vége 39-16.

55' - A komáromi időkérés után egyre jobban felzárkóztak a vendégek, Horváth Fruzsina átlövésből szerzett góljaival jelenleg 9-9 az állás a 2. félidőben, közben Mórocz Alexandra megsérült, állt a játék, 37-13.

50' - Csépke, Győrffy (4) találataival 37-12.

45' - Győrffy (3) és Szendrei (2) góljaival 35-9-re módosul az eredmény.

40' - Hetesből Pukler (10) volt eredményes. Ilyen 5 perc sem volt még, hogy csak egyszer találjon be a hazai csapat, az is büntető volt. Az állás: 33-6.

35' - A kapust és a 7 gólig jutó Ghetu Andreát is lecserélte Bölöni Roland. Jurik Petra és Szendrei Barbara folytatja helyettük, de Győrffy is beállt. Pukler (9), Győrffy (2), Szendrei góljaival: 32-5.

30' - Gaylhoffer (3), Mayer (7), Debreczeni, Pukler (8) és Ghetu (7) volt eredményes, a félidőben: 28-4.

25' - Minden percre jut egygól. Mayer (6), Pukler (7), Gaylhoffer (2), 23-3.

20' - Ebben az 5 percben hatot lőtt a hazai csapat. Mayer (5), Pukler (6), Császár (2), Ghetu (6), 20-3 az eredmény.

15' - Igen nagy a különbség a két csapat között.Gaylhoffer, Ghetu (5), Mayer (4) találataival 14-3.

10' - Hiába a komáromiak időkérése, ebben az 5 percben is jól ment a játék, Ghetu (2), Pukler (3), Mayer (3) góljainak köszönhetően 9-2 az állás.

5' - Pukler, Mayer (2), Ghetu, Császár góljaival: 5-1. Csereként Debreczeni Luca állt be.

1' - A meccs első gólját a komáromiak szerezték, Ferenczi Zsófia révén, aztán Mayer Maja azonnal kiegyenlített.

A szombathelyi lányok a Tömő - Pukler, Ghetu, Mayer, Gerencsér, Császár, Gaylhoffer összeállításban kezdték a meccset.

Az esélyeket Bölöni Roland ITT latolgatta.

17.55 - Jó estét és hazai gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak, kezdődik a női kézilabda tavaszi idénye!