Simán nyertek a szombathelyi lányok: SzEse Győr - Kozma Szerszám-SZKKA 20-36

Szita Róbert tudósítása • 2015. november 15., vasárnap •
Továbbra is hibátlan a női kézilabda NB II északnyugati csoportjában a Kozma Szerszám-Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia. Bölöni Roland ,,lányai" ezúttal Győrött arattak magabiztos győzelmet. A frisss.hu élő eredménykövetése az alábbiakban található.

SzESe Győr - Kozma Szerszám-SZKKA 20-36 (10-15)

A vége 20-36 lett, azt utolsó percekben még Mórocz  és Cser is 2-2 alkalommal bevette az ellenfél kapuját. Szép volt, lányok!

55' - Győrffy és Pukler volt eredményes, 16-32. Még 5 perc van hátra.

50' - Cser 2 góljával már 14-30.

45' - Szendrei, Császár, és Pukler találataival már 12-28!

40' - Nagyon nagy győzelem lesz ez is: Mayer, Szendrei, Jámbor, Ghetu, Pukler, és Szecsődi lőtt egyet-egyet, ezzel 11-25.

35' - Császár, Ghetu, Mayer, és a csapatkapitány, Jámbor is betalált, 11-19. Eldőlt a meccs?!

30' - A félidőben 5 gól az előny: Ghetu, Mayer, és Szendrei találataival 10-15.

25' - Megléptünk a hazaiaktól: Ghetu 2, Gaylhoffer, és Mayer góljaival 8-12-ra változott az eredmény.

20' - Debreczeni és Ghetu találataival már 6-8 az állás.

15' - VEZETÜNK! Szendrei, Ghetu, Mayer góljaival 5-6 ide!

10' - Ghetu lőtte a harmadikat, 3-3 az állás.

5' - 2-2 az eredmény, mindkét gólunkat Szendrei Barbara szerezte.

11.00 - A szombathelyi csapat a Jurik - Mayer, Pukler, Császár, Ghetu, Galyhoffer, Szendrei összeállításban lépett pályára.

10.55 - Jó napot kívánok minden kedves kézilabda rajongónak. NB II-es női kézilabda rangadó következik Győrből, jó szurkolást kívánok mindenkinek!