Fél tucatot vágtak az FTC-nek

sd • 2020. november 16., hétfő •
A Haladás VSE élvonalbeli futsalcsapata ismét gálázott hazai pályán - továbbra is lépéskényszerben a Berettyó.

Hajmási és Darrier góljaival az első félidőben 2 gólos előnyre tett szert a hazai alakulat. Hiába váltott vészkapus taktikára a Fradi, szünet előtt az utolsó másodpercekben Dróth szerzett labdát, remekül tálalt Vas elé, aki nem tudott élni a hatalmas ziccerrel.
Szünet után Dróth is feliratkozott a góllövők közé, majd 10 perccel később az egykori szombathelyi közönségkedvenc, Öreglaki szépített a vendégek részéről, 3:1-re módosítva az állást. Az utolsó 6 percben további 3 gólt rámolt be a Hali, igaz, az egyik öngól volt, hiszen Gellérfiről került a labda Tóth ketrecébe.
Vasárnapi újabb győzelmükkel 4 ponttal vezetik a szombathelyiek a tabellát, a bajnoki címért zajló versenyfutás másik résztvevője, a Berettyóújfalu hétfőn az Aramis vendégeként lép pályára.

FUTSAL NB I 10. FORDULÓ
Haladás–FTC 6:1 (Hajmási 10., 38., Darrieer 16., Dróth 22., Gellérfi 34. – öngól, Simic 38., ill. Öreglaki 32.)

Fotó: Vas Népe / Unger Tamás