Bölöni Roland: ipari mennyiségben termeljük a gólokat

SzR-HE • 2015. október 09., péntek •
A hétközi Magyar Kupa meccset simán nyerte a Kozma Szerszám-Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia női kézilabda csapata, pedig az első félidő közepén még szoros volt az állás.

A Kozma Szerszám-SZKKA - VKL SE Győr kupameccs 39-24 arányú hazai győzelemmel ért véget, a látottakat Bölöni Roland vezetőedző értékelte a frisss.hu-nak.

A félidő közepére értük el az üzemi hőfokot. Álmosan kezdtünk, azt gondoltuk, hogy, ami a bajnokságban elegendő, az itt is az lesz. Nem így történt, az eleje szoros volt, mert a vendégek kontráit nem tudtunk időben lereagálni, de aztán igyekeztünk minél gyorsabban rendezni a védekezésünket. Ezután már újra ipari mennyiségben termeltük a gólokat, szerintem igazságosan született meg a nagyarányú hazai győzelem. Várjuk a következő, várhatóan szintén NB I /b-s ellenfelet.

A szombathelyi csapat holnap este Mosonszolnokon folytatja szereplését az NB II északnyugati csoportjában.