Még mindig versenyben a bronzért a Haladás-Viktória

haladas.hu • 2019. június 04., kedd •
A női labdarúgó NB I. bronzmérkőzésének második felvonásán 1-0-ra győzött a Haladás-Viktória a DVTK ellen.

A Rohonci úton 300 néző követte nyomon az eseményeket, a győztes gólt Tóth Alexandra szerezte. Simon Attila vezetőedző értékelésében elmondta, végtelenül örül a győzelemnek, mert sokat dolgoztak a lányok ezért a sikerért, és megérdemlik a harmadik meccset. De nem csak ők, hanem a klub is megérdemli, mindenki aki egy célért dolgozik. Akkor kell gólt rúgni, amikor az ellenfél már középkezdéshez nem tud felállni - zárta gondolatait a tréner. A két nyert meccsig tartó párharc állása 1-1. A harmadik mérkőzést csütörtökön Diósgyőrben rendezik. A bajnoki döntő második felvonásán az FTC 3-0-ra győzött az MTK vendégeként, így a két nyert meccsig tartó párharcot a ferencvárosiak 2-0-ra nyerték.