A Területi Bajnokságon is tarolt a LORIGO

LH • 2018. március 05., hétfő •
A hétvégén rendezték meg a Nyugat Magyarországi Területi Bajnokságot. A Lorigo TSE párosai ismét szép eredményekkel büszkélkedhetnek.
A Területi Bajnokságon is tarolt a LORIGO

Szombaton Kaposvár volt a helyszín a versenykönyvesek számára, vasárnap pedig Kaposmérőn versenyeztek az utánpótlás szabadidős Területi Bajnokságon a táncosok.

Szombaton   7   aranyat,   5   db ezüstérmet,   6   db bronzérmet gyűjtöttek be a LORIGO TSE. táncosai. Vasárnap a legfiatalabbak is bizonyítottak, ahol   7 db aranyérem ,     4    db ezüstérem, és     2   db bronzérem született. Az egyéni versenyeken kívül 2 formációs csapattal is indult az egyesület, a Zootropolis Junior formáció és a Candymen című gyerek formáció is arany minősítést kapott.

A szombati Területi Bajnokság eredményei:

 

Kovács Ádám - Faludi Eliza Eszter: Junior I C Standard 1. helyezés, Junior I C Latin 2. helyezés

Novák Marcell – Ligler Emma Luca: Junior I. D Standard 4. helyezés, Junior I. D Latin 1. helyezés

Vermes Máté - Gerencsér Zsófia: Junior I. E Standard 3. helyezés, Junior I. E Latin 4. helyezés

Faludi Bálint - Paksa Luca: Gyerek II D Standard 1. helyezés, Gyerek II. D Latin 3. helyezés

Tóth Zoltán - Kránicz Anna Boglárka: Junior I D Standard 1. helyezés, Junior I. C Latin 3. helyezés

Tóth András – Ávár Kornélia: Gyerek II. E Standard 2. helyezés, Gyerek II. E Latin 2. helyezés

Bársony Csongor - Oláh Emese: Junior II D Standard 4. helyezés

Cziráki Bálint – Balogh Anna: Junior II C Standard 1. helyezés, Junior II C Latin 3. helyezés

Tóth Kornél - Ávár Júlia: Ifjúsági D Standard 2. helyezés, Ifjúsági D Latin 11. helyezés

Iván Barnabás - Vince Ankó: Ifjúsági D Standard 3. helyezés, Ifjúsági D Latin 5. helyezés

Bodovits Máté – Horváth Jázmin: Felnőtt D Standard 5. helyezés, Felnőtt D  Lati 6. helyezés

Mölcs Martin – Prohászka Fruzsina: Felnőtt A Standard 3. hely, Felnőtt B Latin 4. hely

Szalai Máté – Nagy Júlia: Felnőtt A Latin 2. hely

Gombkötő Balázs – Laskovics Petra: Felnőtt A Standard 1. hely, Felnőtt S Latin 1. hely

 

Vasárnapi Szabadidős Területi Bajnokság versenyeredményei: 

Lepsényi Gábor - Faludi Olívia: Gyermek I Középhaladó Standard 1. helyezés, Gyermek I Középhaladó Latin 1. helyezés

Joó Csenger - Rába Rebeka: Gyermek II Középhaladó Standard 1. helyezés, Gyermek II Középhaladó Latin 1. helyezés

Simon Áron - Korn Vivien: Junior I. Középhaladó Standard 1. helyezés, Junior I Középhaladó Latin 1. helyezés

Kopácsi Attila – Sípos Blanka: Junior I. Középhaladó Standard 3. helyezés, Junior I Középhaladó Latin 2. helyezés

Bálint Péter - Babós Esther: Junior I. Középhaladó Standard 2. helyezés, Junior I Középhaladó Latin 3. helyezés

Román Krisztián – Rozmán Vivien: Junior II. Középhaladó Standard 2. helyezés, Junior II Középhaladó Latin 1. helyezés

Kánya Beáta Hanna: Gyermek II Kezdő Szóló lány 2. helyezés

 

 

A csapat jövő hétvégén ismét 2 napos versenyen vesz részt, az ausztriai Oberpullendorfban. 

Edzők: Nagy Júlia, Elekes Helga, Gombkötő Balázs, Várbíró Zoltán, Faludiné Lovas Henriette (művészeti vezető)

 

A képeken a LORIGO TSE Junior és a Felnőtt csapat döntős helyezettjei láthatók.

frisss

közösség

további frisss

lap tetejére