A Skorpió Kick-boksz SE csapata a hétvégén Ausztriában járt egy nemzetközi versenyen

frisss • 2019. május 13., hétfő •
A hat fős versenyzői gárda 9 kategóriában indult, és  senki sem jött haza érem nélkül! Gyerek korcsoportban Menkó Zalán, Cadet korcsoportban pedig Bedi Miklós sem talált legyőzőre, és a csapat tagjai ezen kívül 3 ezüst és 3 bronzérmet is bezsebeltek!

Pontfighting szabályrendszerben:

Menkó Zalán +32 kg  gyerek  korcsoportban  aranyérmet szerzett magabiztos küzdelmével.

Bedi Miklós -47 kg cadet 1 korcsoportban aranyérmes lett rutinos versenyzéssel.

Bedi Miklós -42 kg cadet 1 korcsoportban ezüstérmet szerzett, csak nagy riválisa tudta megállítani a döntőben egy szoros csatában.

Vörös Márton +47kg cadet 1 korcsoportban nagyon szépen küzdött és megérdemelten nyert bronzérmet.

Takács Zsombor -57 kg cadet 2 korcsoportban egy rutinosabb versenyzőtől kapott ki a döntőben, így ezüstérmet szerzett.

Sarang Máté +69 kg cadet 2 korcsoportban bronzérmet szerzett.

Galambos Kira -60 kg felnőtt korcsoportban gyűjtött be egy bronzérmet.

Light-contact szabályrendszerben:

Sarang Máté +69kg cadet 2 korcsoportban élete első light-contact versenyén becsülettel küzdött és szerzett végül ezüstérmet.

Skorpió Kick-boksz SE csapata összesítésben 2 arany, 3 ezüst és 3 bronzéremmel utazhatott haza!