Mi már tudjuk, hol lazulsz a haverokkal! - itt a 12. Gyógy-Bor Napok – Büki Gasztrofesztivál részletes programja

frisss.hu - Fotó: youtube.com • 2017. június 20., kedd • 09:16 •
Mi már tudjuk, hol lazulsz a haverokkal! - itt a 12. Gyógy-Bor Napok – Büki Gasztrofesztivál részletes programja

Július 19-én elstartol a Gyógy-Bor Napok- Büki Gasztrofesztivál. Az ötnapos rendezvényen, kilenc különböző helyszínen adhatjuk át magunkat a lazulásnak.

Íme, a részletes program:

Július 19.

13.30   Ungaresca Táncegyüttes- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Bognár Szilvi gyermekműsora - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   A Kutya Vacsorája - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.00   Hunyadi Mátyás Fekete Sereg Hagyományőrző Csoport – Történelmi Udvar

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti          játszóház – Gyermek Színpad

17.00   Inci-Finci gyermekfoglalkoztató – Gyermek Színpad

18.00   Gabalyda Bábszínház: Csodakút, avagy az élet vize – Gyermek Színpad

18.30   Ünnepélyes megnyitó – Bük Színpad

19.00   Gasztro-Show - Gerdesits „Faszi” Ferenc és Vasti (A Kutya Vacsorája) – Gasztro           Színpad

19.00   Ferenczi György és a Rackajam - Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

20.00   Wellhello – Bor Színpad

20.30   Ruben’sLatino - Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

21.30   A Kutya Vacsorája – Bük Színpad

22.15   Solid Jazz Band - Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

23.15   AnimaSound System és Bognár Szilvi – Bor Színpad

Július 20.

13.30   Paprika Jancsi bábszínháza - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Vagabond Trió és Szita Gábor - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   Koprive Tamburazenekar - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.45   Baranyai Ákos-Bujtás Ervin – Utcazenék - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.00   Hunyadi Mátyás Fekete Sereg Hagyományőrző Csoport – Történelmi Udvar

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti          játszóház – Gyermek Színpad

17.00   Kuttyomfitty Társulat – Gyermek Színpad

17.30   Koprive Tamburazenekar – Bük Színpad

18.00   Rosta Géza előadóművész verses - zenés gyermekműsora – Gyermek Színpad

19.00   Gasztro-Show - HAHA Produkció - Hajdú Steve és Harsányi Levente – Gasztro            Színpad

19.00   MojoWorkings-Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

20.00   Soulwave – Bor Színpad

20.30   Török Ádám és a Mini- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

21.15   Tátrai Band – Bük Színpad

22.15   Vagabond Trió és Szita Gábor- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

23.00   Mokka Tribute – Bor Színpad

Július 21.

13.30   Langaléta Garabonciások gyermekműsora -Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Kakaó zenekar gyermekműsora- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   Ed Philips – one-manrockabilly show- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.00   Hunyadi Mátyás Fekete Sereg Hagyományőrző Csoport – Történelmi Udvar

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti          játszóház – Gyermek Színpad

17.00   Figura Ede – Gyermek Színpad

17.30   Big Mouse Band – Bor Színpad

18.00   Kakaó zenekar – Gyermek Színpad

19.00   Gasztro-Show - Bíró Lajos – Bock Bisztró – Gasztro Színpad

19.00   Langaléta Garabonciások – Gyermek Színpad

19.00   Pély Barna szerzői estje- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

20.00   Marót Viki és a Nova Kultúrzenekar – Bük Színpad

20.30   Takáts Tamás Blues Band- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

21.30   Fenyő Miklós – Bor Színpad

22.15   Tom Kondor Band- Jazz-Blues Udvar (Fürdő Étterem)

23.15   Ed Philips and the Memphis Patrol – Bük Színpad

00.30   DJ. RadioMonster – Bor Színpad

Július 22.

13.30   Langaléta Garabonciások gyermekműsora - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Intim Torna Illegál - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   Mosoly Tánccsoport - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.00   Hunyadi Mátyás Fekete Sereg Hagyományőrző Csoport – Történelmi Udvar

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti          játszóház – Gyermek Színpad

17.00   Hangerdő Társulat – Gyermek Színpad

18.00   Langaléta Garabonciások – Gyermek Színpad

18.00   Zaporozsec – Bor Színpad

19.00   Gasztro-Show-Nádasdi Janó és Gálos Ádám (Intim Torna Illegál) – Gasztro Színpad

20.00   Kiscsillag – Bük Színpad

21.30   Intim Torna Illegál – Bor Színpad

23.15   Anna and The Barbies – Bük Színpad

00.30   Ernest C. & Scott Free special ”Gyógy-Bor Napok” edition – Bor Színpad

Július 23.

13.30   Langaléta Garabonciások gyermekműsora - Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

14.15   Pannon Cigányzenekar- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.00   BigBox zenekar- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

15.45   Mosoly Táncsoport- Fürdő Színpad (Gyógy- és Élménycentrum)

16.00   Nádasdy Ferenc Bandérium – Történelmi Udvar

16.30   Kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata – történeti          játszóház – Gyermek Színpad

17.00   Csurgó zenekar – Gyermek Színpad

17.00   Pannon Cigányzenekar – Bük Színpad

18.00   Langaléta Garabonciások – Gyermek Színpad

18.00   Gasztro-Show – Nika Róbert és Tóth Tamás „gasztro barátok” – Gasztro Színpad

18.30   Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató – Gyermek Színpad

19.00   BigBox – Bor Színpad

20.15   BohemianBetyars – Bük Színpad

21.45   OchoMacho – Bor Színpad

23.00   Fesztiválzáró tűzijáték

Egyéb információk:

Helyszín: Bükfürdő, Gyógy- és Élménycentrum parkolója

Rendezvény időpontja: 2017. július 19 – 23.

A fesztiválra a GYSEV 50%-os utazási kedvezményt biztosít!

A délutáni Gyógy- és Élménycentrumban tartandó programok Fürdő belépővel látogathatók!

Fesztiváljárat a Dottóval és a Lokival Bük és Bükfürdő között!

frisss

gazdit keresek

közösség

további frisss

lap tetejére