Újabb szombathelyi futsal-vereség: Veszprém - Haladás 8-4

SzR - Fotó: Tóth Arnold • 2016. október 20., csütörtök •

Veszprém - Swietelsky Haladás VSE 8-4 (4-2)

NB I-es futsal bajnokság, Veszprém

A hazaiak megérdemelt győzelmet arattak, a veszprémiek esélyesek a bajnoki címre is, a Halinak ma sem ment jól a játék. A Veszprém, ha csak ideiglenesen is, de átvette az 1. helyet a tabellán. Lódi Tamás a meccs után az M4 Sportnak elmondta, hogy a következő hetekben ki kell lábalni a kellemetlen szériából és meg kell tanulni a 20X40 méteres területen jól gondolkodni.

40' - GÓÓÓÓL, Öreglaki, 8-4! Vége a meccsnek, az utolsó percekben, többször volt üres a Hali kapuja, mert kockáztatott Lódi Tamás, de ezúttal eredmény nélkül.

39' - Itt a nyolcadik a veszprémi találat, Finta a gólszerző, 8-3.

35' - Hiába kockáztattunk, nem sikerült közelebb kerülni a hazaiakhoz.

30' - 10 perc a hátralévő játékidő, hajrázni kell! Vészkapusra vált a Hali, kockáztatni kell.

29' - Püspök növelte az amúgy is tetemes előnyt, 7-3!

28' - Tatai már a harmadikat rúgta, baj van, már 6-3 oda!

26' - Sajnos nem sokáig volt 1 gól a különbség, Boromisza révén újra 2 a differencia, 5-3!

25' - GÓÓÓÓÓL, 4-3!!! hajmási gyönyörű csele után újra Öreglaki a gólszerző és újra nyílt a meccs, bravóóóó fiúk!

Jó volna egy gyors Hali-gól a játékrész elején.

21' - A veszprémiek indították útjára a labdát a 2. félidőben.

18' - Megint figyelmetlen volt a védelem, újra Tatai a gólszerző, 4-2!!!

17' - GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Szépített a Hali. Öreglaki ívelésébe Halmos csúsztatott bele, 3-2!!!

15' - Tatai tetézte a szomorúságunkat, 3-1!!!

Azonnal időt kért Lódi Tamás.

13' - Egyenlítenek a veszprémiek, Tatai szabadrúgása után Boromisza volt redményes, 1-1!!! Aztán még ugyanabban a percben már vezetnek is a hazaiak, Gulyás révén 2-1!!!

12' - Újabb ziccer a szombathelyiek előtt, de Németh Erik elhibázta a kínáélozó lehetőséget, közben Madarász János, a hazaak mestere kért időt.

11' - Tyukász védett hatalmasat.

10' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, VEZET A HALI!!! Hajmási visszaszerezte a labdát, majd Öreglaki bravúrosan oldotta meg a helyzetet és a hazai kapus mellett bepasszolt a játékszert, 0-1!!!

5' - Az első pár perc tapogatózással telt, egyik kapu előtt sem alakult ki gólhelyzet.

A szombathelyiek a Tyukász -. Vidák, Halmos, Lódi, Öreglaki összeállításban futott ki. Gyurcsányi hiányzik, viszont ott szerepel a kezdőben az edző, a 180-szoros magyar válogatott, Lódi Tamás.

1' - Elkezdődött a meccs, a hazaiak 13 pontot szereztek eddig, ezzel a 2. helyet foglalják el, az előző szezon bronzérmese, a Hali rajtja nem sikerült, 5 pontjuk a 7. helyre elég eddig. A Halié ez az első támadás.

18 óra - Jó estét és zöld-fehér gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves sportrajongó olvasónknak. Az NB I-es tabella 2. helyén álló veszprémiek vendége ma este a Swietelsky-Haladás VSE futsal csapata. Hajrá Hali!