Zöld-fehér csata hazai sikerrel: Paks - Haladás 2-0

SzR - Fotó: Hornyák Emőke • 2017. augusztus 05., szombat •
A hőség miatt 20 órakor kezdődött a zöld-fehér párharc Pakson, ahol a hazaiak a 2. félidőben 5 perc alatt lőttek két gólt, amire nem tudtak a szombathelyiek válaszolni.

Paks - Haladás 2-0 (0-0)

90' + 4' - Vége a paksi kirándulásnak, megérdemelten tartotta otthon mindhárom bajnoki pontot Csertői Aurél csapata.

90' - Vad II. játékvezető 4 percet tett rá.

85' - 5 perccel a vége előtt csak az a kérdés, hogy szépít-e a Haladás vagy tovább növeli az előnyét a Paks, mindkét csapat játékában benne van ugyanis a gólszerzés lehetősége.

80'- Beleerősített a Hali, de meddő a mezőnyfölény, a Paks pedig kontrákra rendezkedett be.

70' - Nincs mit veszíteni, Halmosi és Rácz is pályára lépett.

65' - Most Bertus lőhetett volna gólt. Lehet, hogy eldőlt  a meccs?!

62' - Már kettővel megy a hazai csapat. Az első lövést még hárította Király, aztán a következő már kiszolgáltatott helyzetben találta a válogatottsági rekordert, Bartha volt eredményes, 2-0!!!

60' - nem vár tovább Mészöly, jön Williams.

57' - Vezet a Paks! Koltai lövése után újabb sarokrúgást végezhettek el a hazaiak, a beívelt labdát Szabó segítette egészen közelről Király kapujába, 1-0.

55' - és a hazaiak irányítják a játékot, ezt jelzi, hogy több szögletet is rúgtak már.

46' - ezt a félidőt a paksiak kezdték, nem volt csere.

Szünet.

45' + 3' - vége az első játékrésznek.

45' - 3 percet hosszabbít a játévezető, közben Wils lába bánta az egyik paksi belépőjét.

40' - egyre több a szabálytalanság.

35' -sok a pontatlanság mindkét csapat játékában, Ramos viszont brillírozik.

31' - megélénkült a meccs, az ellentámadásból Ramos lőtt kapufát.

30' - feljött a Paks, Kulcsár beadása után Bartha fantsztiku smozdulattal tette kapura a labdát, de Király hárított.

25'- kiegyenlített erők küzdelme zajilk, aztán Tóth Máté sárgult be.

10' - A Hali pár percre beszorította a hazaiakat, ám nem alakult ki gólhelyzet.

5' - az első percekben mindké csapat bátor játékkal rukkolt elő.

1' - elkezdődött a meccs.

Paks: Molnár - Kulcsár, Gévay, Lenzsér, Szabó - Papp - Hahn (Daru 87'), Bertus, Hajdú (Kecskés 75'), Bartha - Szakály

Haladás: Király - Bosnjak, Wils, Jagodics, Polgár - Kiss B., Simon Á. (Williams 59'), Tóth M. - Ramos, Grumics (Halmosi 70'), Jancsó (Rácz 70')

Már befejeződött a bemelegítés, már csak pár perc és jönnek a csapatok, egy izgalmas bajnoki nyitányra van kilátás. A Hali vezetőedzőjének meccs előtti várakozásait a klub honlapján ITT már elolvashatták, most jöjjön a 4. forduló!

19.55 - Jó estét és Hali gólokban gazdag 2 órát kívánok minden kedves olvasónknak.