Williams és Jagodics góljaival nyert a Hali: Haladás – Balmazújváros 3-1

Szita Róbert - Fotó: Tóth Arnold • 2017. augusztus 12., szombat •
Halmosi nélkül gyűjtötték be mindhárom bajnoki pontot a szombathelyiek.

Haladás - Balmazújváros 3-1 (1-0)

94' - Itt a vége, nagyon jókor és nagyon megérdemelten nyert a Hali!

90' - 4 perc a ráadás.

88' - Williams a keresztlécet találta el, miután Grumics beadását a vendégek kapusa éppen eléje ütötte, az ausztrál pedig azonnal rávágta.

86' - Vajda lőtt, Király vetődve védett.

85' - 5 perccel a vége előt, biztosnak tekinthető a Hali-siker!

78' - Újabb Hali-gól, de most már nem Williams, hanem Jagodics volt eredményes, 3-1!!! A védő Mészáros sarokrúgására érkezett mesterien és jókor, jó időben csúcstatott bele.

76' - Szépítettek a balmazújvárosiak! Miután Jagodics lebirkózta Vajdát 20 méterre a kaputól és még sárgát is érdemelt érte, a szabadot védhetetlenül betekerte a sértett, 2-1!!!

70' - Megint Williams! Lehet, hogy eldőlt a meccs?! Ramos-Medgyes akció végén utóbbi precízen gurított Williams elé, aki közelről a bal alsó sarokba helyezett, 2-0!!!

65' - Nyomnak a vendégek, a csereként beállt Zsiga lőtt fölé.

57' - Próbálkoznak a vendégek, most Kovács lőtt kapásból, szöglett lett belőle.

53' - Wils sérült meg, Jagodics a helyén.

46' - Cserélt Mészöly: Kiss B. helyett Tóth Má. a pályán. A meccset 1162 szurkoló figyeli a helyszínen.

45' + 2' - Szünet, egyelőre megérdemelten vezet a Hali, ám a ,,hazai" gól óta nagyot változott a világ. Az utolsó percben még egyszer kellett Királynak bravúrral védeni.

43' - Előbb Kovács, majd Vajda is veszélyeztethetett, ám Király magabiztos volt mindkét esetben.

37' - Póti lövését kellett Királynak szögletre tornáznia.

35' - A bekapott gól óta feltámadt a vendégcsapat, egyelőre azonban a veszélyes beadásokat hárítani tudja a zöld-fehér védelem.

29' - Sigér - Arabuli akció végén a bal alsó sarok mellett kötött ki a játékszer.

24' - VEZET A HALI!!! Williams volt eredményes tizenegyesből! 1 perccel korábban Sigér csúszott oda szabálytalanul a tizenhatoson belül a jól focizó Ramosnak. Büntető!

20' - A játékvezető elkezdte osztogatni a sárgákat, előbb Andric, majd Simon Á. is kapott egyet.

15' - Az első negyedóra végén jól látszik, hogy a Hali nagyon otthon akarja tartani a 3 pontot, Mészáros most egy szabadrúgást ívelt a kapu elé, de magas lett.

8' - Jobban kezdett a Hali, most éppen Mészáros került helyzetbe, miután a jobb oldalon egészen az alapvonalig futamodott meg, beadása azonban a kapus kezében végezte.

4' - Ramos hamar vezetést szerezhetett volna, ám lövése elkerülte az alsó sarkot.

1' - Elkezdődött a meccs.

Haladás: Király – Jancsó, Wils, Németh Mi., Bosnjak – Simon, Kiss B. (Tóth Má. 46'), Mészáros K. – Medgyes (Grumics 80'), Ramos, Williams.

Balmazújváros: Horváth L. – Uzoma, Rus, Tamás L., Póti - Haris, Sigér D., Vajda S. - Andrics (Rácz 67'), Kovács Á. (Zsiga 58'), Arabuli (Belényesi 80')

A Hali ,,hazai" környezetben folytatja az idei bajnoki évadot, melyet az elmúlt héten a csapatkapitány, Halmosi Péter keretból történő menesztése tett zűrzavarossá. Az 5. fordulóban az újonc látogatott Sopronba.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívános minden kedves szurkolónknak.