Vereség Kispesten: Honvéd - Haladás 2-1

Szita Róbert tudósítása • 2016. október 29., szombat •
A meccs előtt a Haladás állt a 4. helyen, a Honvéd pedig az 5. pozíciót foglalta el, 90 perc után azonban sajnos helyet cserélt a két csapat.

Honvéd - Haladás 2-1 (2-1)

Honvéd: Gróf - Botka, Lovric, Baráth, Kamber - Hidi, Prosser (Kabangu 61'), Nagy G., Gazdag - Lanzafame, Koszta (Zsótér 61')

Haladás: Rózsa - Polgár, Wils, Hegedűs, Bosnjak - Kovács L., Iszlai, Gaál, Rácz (Dombi 83'), Williams (Ars 45'), Halmosi

90' + 4' - Vége a meccsnek, otthon tarotta mindhárom pontot a Honvéd, a Hali ezen a napon nem érdemelt pontot.

90' - 4 perc a ráadás.

79' - Rácz javíthatta volna ki a korábbi hibáját, amiből 11-es lett, de csúnyán mellé lőtt.

75' - Gaál lőtt fölé egy szabit.

65' - Halmosi vágta fölé pár méterről a játékszert.

60' - 30 perce maradt a Halinak, hogy pontot mentsen.

50' - Nagy Gergő lőtt mellé.

46' - Itt a második játékrész, gyorsan egyenlíteni kellene.

Szünet.

45' + 2' - GÓÓÓÓL! Gaál Bálint szépített egy szabadrúgást követően, 2-1!!!

45 + 1' - ÚJABB HAZAI TALÁLAT!  Prosser lehet, hogy eldönti a meccset, Baráth átadása után lőtte ki a felső sarkot, 2-0!

42' - GÓL! Lanzafame a gólszerző, zsinórban hatodik meccsén is btalélt az olasz, 1-0!

40' - Rácz szabálytalankodott feleslegesen, a játékvezető pedig 11-est adott, pedig kívül történt az eset.

38' - Koszta hagyta ki a ziccert.

33' - Bosnjak gondolt egyet, rászúrta, Gróf kitolta, Gaál pedig 4 méterről alig fejelte mellé. Óriási lehetőség volt.

31' - Hidi lőtt távolról, de Rózsa nagyon magabiztos ma is.

30' - Letelt a mérkőzés egyharmada, gól nincs, helyzetek se nagyon.

20' - Az elején a Honvéd szorongatott, de ezekben a percekben már a Hli is eljutott a Honvéd kapujáig, kiegyenlített erők küzdelmét láthatjuk.

19' - Gaál közeli löketét kellett Grófnak kitornáznia.

11' - KAPUFA!!! Meint Lanzafame...

7' - Lanzafame kapott kiváló labdát, Hegedűs mellett elhúztaa labdát, de szerencsére mellé talált.

5' - Botka-Prosser akció végén Rózsa húzta le a labdát.

1' - Elkezdődött a meccs, a kispestiek indították útjára a játékszert.

15.25 - Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak. Hajrá, Hali!