Vereség a bajnoktól: Honvéd - Haladás 2-0

SzR - Fotó: Hornyák Emőke • 2017. július 15., szombat •
Másfél hónapos szünet után újra első osztályú labdarúgó mérkőzéseken szurkolhatunk. Az előző szezonban 6. helyre befutott szombathelyi zöld-fehérek a bajnokcsapatnál viziteltek, de pont nélkül térnek haza.

Honvéd - Haladás 2-0 (1-0)

93' - Vége, a Haladás nem lőtt kapura a meccsen, így nehéz pontot szerezni.

90' - 3 perc a hosszabbítás.

89' - Eldőlt, Lanzafame, 2-0! Nagyon szépen oldotta meg az olasz, Jagodics hiába loholt  anyakán, nagyon kilőtte a hosszú sarkot, igaz a kapufa is vele volt.

85' - Már csak 5 perc maradt, hogy legalább az egyik bajnoki pontot megmentse a Hali.

77' - Király védett hatalmasat, Gazdag lövése másodszor már nem volt veszélyes.

74' - Ráczot ugratta ki Tóth, de Ő nem kapura tört, hanem Halmosit kereste. Ki érti, miért?

71' - Laczkó-Lanzafame akció után Halmosi és Rácz is beáll.

65' - Sok a szabálytalanság, tördelik a játékot a cspatok, ez nem jó a Halinak.

55' - Meddő mezőnyjáték zajlik, bár a Hali szabadrúgásai szaporodnak.

47' - Honvéd-kapufával indul a 2. játékrész.

45' - 2 perc a ráadás.

40' - Egész jó a Hali a mezőnyben, de jkapura semmilyen veszélyt nem jelentenek a zöld-fehérek.

29' - GÓÓÓl, vezet a hazai csapat: Lanzafame szögletét Bobál az ötös sarka elől a kapu rövid oldalába fejeli, 1-0!!!

18' - Aztán Gróf ugyanez ttette Williams elől.

17' - Király mentett bátran lanzafame elől.

1' - elkezdődött a meccs.

Honvéd: Gróf - Ikenne-King (Bobál 4'), Lovric, Baráth, Laczkó - Kamber, Nagy, Herjeczki - Tömösvári (Gazdag 57'), Eppel, Lanzafame

Haladás: Király - Bosnjak, Wils, Jagodics, Polgár - Kovács (Rácz 71'), Simon Á. (Jancsó 70') - Németh M., Tóth M., Kiss B. - Williams (Halmosi 72')

Már befejeződött a bemelegítés, már csak pár perc és jönnek a csapatok, egy izgalmas bajnoki nyitányra van kilátás. A Hali csapatkapitányának meccs előtti várakozásait ITT már elolvashatták, most jöjjön az 1. forduló!

20.25 - Jó estét és Hali gólokban gazdag 2 órát kívánok minden kedves olvasónknak.