Vas megyei szakembereket díjaztak

Szerző: frisss.hu - Fotó: szombathelypont.hu • 2017. március 15., szerda •
Gratulálunk!
Vas megyei szakembereket díjaztak

A közgyűlés 2017. március 15-e alkalmából díjakat adott át a különböző területek legkíválóbb szakembereinek. Ők vehettek át elismerést.

Vas Megye Gazdaságáért Díj:

Brumbauer József (BPW-Hungária Kft. ügyvezető igazgatója)

Nagy Imre  (családi gazdálkodó)

Vitéz Both Béla Emlékdíj:

Móricz Tamás (r. zászlós, c. r. főtörzszászlós, Szombathelyi Rendőr-kapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya)

Vas Megye Közgyűlésének Pável Ágoston Emlékplakettje:

Holecz Károly (Porabje újság fotóriportere)

Horváth Gyuláné Vertetics Éva (nyug. óvodavezető)

Keresztúriné Pintér Mária (nyug. történelem tanár)

Németh János (festőművész, ny. tanár)

Polgár Antal (főtanácsos, területi felügyelő, Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság Szigetközi Szakmérnöksége)

Kuntár Lajos Sajtó Díj:

Büki László (a Vaskarika.hu főszerkesztője)

Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Közigazgatási Tagozata elismerés:

Ecker Eszter (szervezési ügyintéző, Kőszegi Közös Önkormányzati Hivatal)

Erdélyi Antal (posztumusz)

Fukszberger Imre Lóránt (Csehimindszent község polgármestere)

Laczó Éva (igazgatási osztályvezető, Őriszentpéteri Közös Önkormányzati Hivatal)

Dr. Magyar Rezső (hatósági szakügyintéző, jogtanácsos Vas Megyei Kormányhivatal Hatósági Főosztály)

Dr. Palotai Péter (jogi és szervezési csoportvezető, Vas Megyei Önkormányzati Hivatal)

Varga Jenő (nyugdíjas)

Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Oktatási Tagozata elismerés:

Dr. Biroszné Móritz Zsuzsanna (ELTE SEK rektorhelyettesi iroda vezetője, matematika-fizika szakos tanár, könnyűipari mérnök)

Dr. Dolnyik Gézáné (óvodavezető, Sárvár Vármelléki Óvoda)

Regéné Kenyeri Ágota (Újvárosi Óvoda vezetője Kőszeg)

Süle Erika (igazgató Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola)

Tolnay László Ákosné (óvodavezető-helyettes Gyöngyös-kert Óvoda Gencsapáti)

Vígh Viktor (tanár, SZOSZSZC Tinódi S. Gimn. és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskolája)

"Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Kulturális Tagozata" elismerés:

Gyarmati András (főiskolai adjunktus, DLA abszolutórium, restaurátor NYME SEK Berzsenyi Dániel Pedagógusképző Kar Művészeti Intézet)

Kissné Ráczkevi Irén (könyvtáros SZSZSZC Oladi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)

Komor András (nyug. kultúrház igazgató)

Kovács Jánosné (nyugdíjas tanítónő)

Pálné Horváth Mária (igazgató, Kemenesaljai Művelődési Központ és Könyvtár)

"Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Egészségügyi Tagozata" elismerés:

Bognár Zoltán (Körmendi Mentőállomás vezető, Országos Mentőszolgálat NYDR Mentőszervezet)

Dr. Emih Ákos (belgyógyász szakorvos, gastroenterológus főorvos Kemenesaljai Egyesített Kórház)

Gallen Zsuzsanna (Vas Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztály közegészségügyi-járványügyi szakügyintézője)

Imre Tímea (gazdasági igazgató Szent László Kórház, Sárvár)

Dr. Kósa Éva főorvos (Markusovszky Egyetemi Oktatókórház Szemészeti Osztály)

Dr. Lukovits Olga (mb. vezető főorvos Markusovszky Egyetemi Oktatókórház, Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai Gondozó Gyermekgyógyászai Szakambulanciák)

Stári Sándorné (mb. osztályvezető ápoló helyettes Markusovszky Egyetemi Oktatókórház Arc- Állcsont és Szájsebészeti Osztály)

Dr. Varga Eszter (mb. osztályvezető főorvos, Markusovszky Egyetemi Oktatókórház)

"Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Szociális Tagozata" elismerés:

Balhási Imréné (nyugdíjas)

Fiderné Szakál Éva (főnővér, Népjóléti Szolgálat Celldömölk)

Katona Lászlóné (adminisztrátor, Vas Megyei Egyesített Szociális Intézmény)

Németh Ernőné (élelmezési referens, Vas Megyei Egyesített Szociális Intézmény Sajtoskáli Telephelye)

Noszek Terézia (intézményvezető-helyettes Kőszegi Szociális Gondozó Intézet)

"Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Gyermek- és Ifjúságvédelmi Tagozata" elismerés:

Horváth Lajos (éjszakás gyermekfelügyelő Vas Megyei Gyermekvédelmi Központ Ált. Iskola és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat Ikervári Gyermekotthon)

Kiricsiné Horváth Henrietta (gyermekfelügyelő, Vas Megyei Gyermekvédelmi Központ Kőszegi Leány Gyermekotthona)

Tóth Mercedes (vagyongazdálkodási referens, Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Vas Megyei Kirendeltsége)

Szabóné Fehér Csilla (MA magyar nyelv és irodalom szaktanár, német nyelvtanár, szakközgazdász SZOSZSZC Barabás György Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)

"Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Sport Tagozata" elismerés:

Ávár Zsolt (Sopron Bank Zrt. igazgatója)

Kívés István (sportközpont vezető, NYME Savaria Egyetemi Központ)

Nádasdy József

Torma Géza (nyugdíjas)

Vass László vállalkozó

„Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Közbiztonsági Tagozata" elismerés:

Erdélyi Krisztián (tű. ezredes főigazgató-helyettes Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság)

Nagy Miklós (Kőszegi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi és Közlekedési Alosztály vezetője)

"Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Ifjúsági Tagozata" elismerés:

Dr. Bérdiné Stipkovits Ildikó (tanár, Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium)

Brezovich Andrea (középiskolai tanár SZMSZC Hefele M. Építő-és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)

Varsányi Áron (alkalmazott)

„Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért Kisebbségekért Tagozata” elismerés:

Horváth Andrásné (nyug. aranydiplomás óvónő)

Vaskeresztesi Német Nemzetiségi Énekkar, Vaskeresztesi Német

Nemzetiségi Ifjúsági Tánccsoport

„Vas Megye Közgyűlésének Elnöke Emlékérem"-ben részesült:

Kóbor Károly csepregi lakos, Vas megye érdekében végzett kimagasló szakmai, hivatásbeli érdeme, eredményei és teljesítménye, a vasi sport és közéleti események megörökítéséért, valamint a közösség ügyének szolgálata érdekében hosszabb időn át kifejtett kiemelkedő munkája elismeréseként.

frisss

közösség

további frisss

lap tetejére