Taroltak a szombathelyiek a Nyílt Nemzetközi Karate versenyen

frisss • 2019. október 24., csütörtök •
A „Leo” Karate-do SE összesítésben a második legjobb lett.
Taroltak a szombathelyiek a Nyílt Nemzetközi Karate versenyen

A hétvégén került megrendezésre az Aréna Savariában a 17. Goju Kupa elnevezésű Nyílt Nemzetközi Karate verseny. A megmérettetésen 8 ország, 19 csapata, 175 versenyzővel képviseltette magát. Megyénket négy vasi egyesület is képviselte, melyből a rendező egyesület a „Leo” Karate-do SE összesítésben a második legjobb lett. A versenyen az alábbi vasi eredmények születtek:

Utánpótlás férfi kata (formagyakorlat) 1. kcs .

  1. Desics Botond (Táplán)
  2. Molnár Olivér (Táplán)
  3. Pintér Bendegúz (Táplán)

 

Utánpótlás férfi kata 2. kcs .

  1. Hermán Balázs (Sakura)

 

Utánpótlás férfi kata 4. kcs .

  1. Fülöp Endre Csanád (Leo)

3.  Bíró Belián (Táplán) és Kriston Zétény (Karate-do)

 

Utánpótlás férfi kata 5. kcs .

  1. Fülöp Endre Csanád (Leo)

 

Utánpótlás férfi kata 6-7. kcs .

  1. Janzsó Bálint (Leo)
  2. Lovranics Bálint (Táplán)

 

Utánpótlás férfi kata 12-13. kcs .

  1. Hegedűs Marcell (Sakura)
  2. Taller János (Leo)

 

 

Férfi kata 1-2. kcs.

  1. Vojnovics Bertalan (Sakura)

 

Férfi kata 4. kcs.

3.  Paksa Botond (Leo) és Dénes Zaránd (Táplán)

 

Férfi kata 5. kcs.

  1. Paksa Botond (Leo)
  2. Bencsics Bulcsú (Leo) és Baranyai Zoltán (Karate-do)

 

Férfi kata 6. kcs.

  1. Kovács Ákos (Leo)

 

Férfi kata 7. kcs.

  1. Kovács Ákos (Leo)
  2. Toplak Dániel (Karate-do)
  3. Anduska-Varga András (Sakura)

 

Férfi kata 8. kcs.

  1. Somogyi Dávid (Leo)
  2. Gerebics Márton (Táplán)
  3. Kondics Levente (Leo) és Németh Márton (Sakura)

 

Férfi kata 9. kcs.

  1. Somogyi Dávid (Leo)
  2. Kondics Levente (Leo)

 

 

Férfi kata 10. kcs.

2. Somogyi Dávid (Leo)

 

Férfi kata 11. kcs.

2.  Somogyi Dávid (Leo)

 

Férfi kata 13. kcs.

  1. Nagy Krisztián (Leo)

 

Utánpótlás női kata 2. kcs .

  1. Drimmer Luca (Leo)

 

Utánpótlás női kata 3. kcs .

  1. Polyák Dorka (Leo)

 

Utánpótlás női kata 4. kcs .

3.  Polyák Dorka (Leo)

 

Utánpótlás női kata 5. kcs .

  1. Polyák Dorka (Leo)

 

Utánpótlás női kata 7. kcs .

  1. Kriston Zille (Karate-do)

 

Utánpótlás női kata 8-9. kcs .

  1. Molnár Zsófia (Sakura)

 

Női kata 2. kcs.

2. Kovács Nóra (Leo)

  1. Szomor Emma (Táplán)

 

Női kata 3. kcs.

3.  Nagy Zoe Lynn (Leo)

 

Női kata 4. kcs.

3.  Polyák Mercédesz (Karate-do)

 

Női kata 6. kcs.

3.  Molnár Csenge (Leo)

 

Női kata 8. kcs.

3.  Markó Medina (Leo)

 

Női kata 9. kcs.

3.  Markó Medina (Leo)

 

Női kata 10. kcs.

  1. Markó Medina (Leo)

 

Női kata 11. kcs.

2.  Somogyi Laura (Leo)

 

 

Női kata 12. kcs.

  1. Somogyi Laura (Leo)

 

Női kata 13. kcs.

  1. Páthy Szilvia (Sakura)

 

Férfi szivacs kumite 1-3. kcs.

  1. Németh László Nimród (Táplán)
  2. Németh Botond (Táplán)

 

Férfi szivacs kumite 5/A kcs.

  1. Lasics Mátyás (Leo)
  2. Pintér Bendegúz (Táplán)

 

Férfi szivacs kumite 5/B kcs.

  1. Kajbinger Benedek (Táplán)
  1. Kőrös Noel (Leo)

 

Férfi szivacs kumite 7/A kcs.

  1. Bánhegyi Péter (Leo)
  2. Agg Bálint (Táplán)

 

Férfi szivacs kumite 7/B kcs.

2.  Molnár Olivér (Táplán)

 

Férfi szivacs kumite 9. kcs.

2.  Lasics Bendegúz (Leo)

 

Férfi szivacs kumite 11. kcs.

  1. Lasics Bendegúz (Leo)

 

Női szivacs kumite 10. kcs.

  1. Drimmer Luca (Leo)

 

Női szivacs kumite 12. kcs.       

  1. Agg Jázmin (Táplán)

 

Utánpótlás férfi kumite (küzdelem) 1. kcs .

2.  Desics Botond (Táplán)

 

Utánpótlás férfi kumite 4. kcs .

  1. Fülöp Endre Csanád (Leo)

 

Utánpótlás férfi kumite 12-13. kcs .

  1. Hegedűs Marcell (Sakura)
  2. Rózsa István (Leo)
  3. Taller János (Leo)

 

Férfi kumite 4. kcs.

  1. Paksa Botond (Leo)

 

Férfi kumite 6. kcs.

  1. Baranyai Benjamin (Táplán)

 

 

Férfi kumite 8. kcs.

3.  Kondics Levente (Leo)

 

Férfi kumite 9. kcs.

3.  Somogyi Dávid (Leo)

 

Férfi kumite 12. kcs.

3.  Szabolcs Gergely (Sakura)

 

Férfi kumite 13. kcs.

2.  Nagy Krisztián (Leo)

 

Férfi kumite 14. kcs.

  1. Nagy Krisztián (Leo)

 

Utánpótlás női kumite 3. kcs .

3.  Polyák Dorka (Leo)

 

Utánpótlás női kumite 4-5. kcs .

3.  Polyák Dorka (Leo)

 

Utánpótlás női kumite 6-9. kcs .

  1. Molnár Zsófia (Sakura)

 

Női kumite 2. kcs .

  1. Szomor Emma (Táplán)
  1. Kovács Nóra (Leo)

Női kumite 3. kcs .

3.  Kovács Nóra (Leo)

 

Női kumite 4. kcs .

  1. Molnár Csenge (Leo)
  2. Polyák Mercédesz (Karate-do)

 

Női kumite 5. kcs.

3.  Molnár Csenge (Leo)

 

Női kumite 8-10. kcs .

2.  Markó Medina (Leo)

 

Női kumite 11. kcs .

3.  Somogyi Laura (Leo)

 

Női kumite 12. kcs .

  1. Somogyi Laura (Leo)
  2. Zavada Noémi (Sakura)

frisss

közösség

további frisss

lap tetejére