SZÉP VOLT, FIÚK!!! - Így szurkoltuk ki a döntetlent

Szita Róbert - Hornyák Emőke • 2016. június 18., szombat •
Az EPCOS Szurkolói Házban, a város legnagyobb kivetítője előtt szurkolhatták ki a szombathelyiek a magyar csapat negyedik pontját. Szombathely legnagyobb szurkolóhelyén, az AGORA – Művelődési és Sportházban mintegy ezerötszázan ugrottak ki a bőrükből az egyenlítő gólnál.

A helyszínen mintegy huszonötezer, Szombathelyen, az EPCOS jóvoltából pedig mintegy ezerötszázan drukkoltak az Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában a magyar válogatottnak.

Mintha a marseille-i stadionban lettünk volna, amikor pár perccel a lefújás előtt mindenki azt üvöltötte, hogy GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, 1-1!!!

A nyári melegben is hűvös környezetben és hűsítő italok mellett 10x6m-es óriási méretben nézhették a szombathelyeik a szombat esti, Izland elleni meccset.

Folytatás szerda este, CR7 és a portugálok ellen. Legyen ott Ön is és szurkoljon a magyaroknak!