Péntek este kiderül ki lesz a Szilveszter Kupa győztese

Frisss - fotó: Hornyák Emőke • 2016. december 30., péntek •
Pikáns összecsapásnak lehettünk szemtanúja a csütörtöki játéknapon.
Péntek este kiderül ki lesz a Szilveszter Kupa győztese

A felnőttek léptek parkettre a 31. Szilveszter Kupa harmadik napján. Az A, B és C jelű csoport legjobbjai már a legjobb 16 között érezhették magukat. Persze nem árt figyelembe venni, hogy szerdán az éjszakába nyúlottak a találkozók.

Csütörtökön szintén három csoportban kellett eldönteni, hogy ki folytathatja a küzdelmeket az utolsó játéknapon. Érdekesség, hogy ezúttal nem volt hibátlan gárda, épp ezért az utolsó mérkőzésig nyitott volt a kérdés: ki, hányadik helyen juthat tovább?

Nos, a nap végére kiderült, hogy ki az a nyolc csapat, aki esélyes az aranyérem megszerzésére...


Felnőtt E-csoport

Ker-Számadó Kft. - Nothing FC 8-3
Atlantisz Sé - Csikar Csárda 0-5
Sasi Benz - Rumi vegyes 1-0
Nothing FC - Atlantisz Sé 0-5
Csikar Csárda - Sasi Benz 3-2
Rumi vegyes - Ker-Számadó Kft. 0-2
Sasi Benz - Nothing FC 12-0
Rumi vegyes - Csikar Csárda 3-4
Atlantisz Sé - Ker-Számadó Kft. 1-8
Nothing FC - Rumi vegyes 2-12
Ker-Számadó Kft. - Csikar Csárda 3-0
Sasi Benz - Atlantisz Sé 8-1
Nothing FC - Csikar Csárda 0-18
Rumi vegyes - Atlantisz Sé 2-2
Sasi Benz - Ker-Számadó Kft. 2-1


1. Csikar Csárda és P. Kőszeg 12 pont (30:8)
2. Sasi Benz 12 pont (25:5)

3. Ker-Számadó Kft. 12 pont
4. Rumi Vegyes 4 pont (17:11)
5. Atlantisz Sé 4 pont (9:23)
6. Nothing FC 0 pont

(a vastagon kiemelt csapatok továbbjutottak csoportjukból)

 

Felnőtt F-csoport

Desperado Söröző - Farkasok 2-5
Intersport Szombathely - Colonia FC 1-2
Lap-Land - Desperado Söröző 5-1
Farkasok - Intersport Szombathely 3-2
Colonia FC - Lap-Land 5-5
Desparado Söröző - Intersport Szombathely 1-2
Colonia FC - Farkasok 6-0
Lap-Land - Intersport Szombathely 6-2
Colonia FC - Desperado Söröző 2-3
Lap-Land - Farkasok 4-5


1. Farkasok 9 pont
2. Lap-Land 7 pont (20:13)

3. Colonia FC 7 pont (15:10)
4. Intersport Szombathely 3 pont (7:12)
5. Desperado Söröző 3 pont (7:14)

(a vastagon kiemelt csapatok továbbjutottak csoportjukból)

 

Felnőtt D-csoport 

Balogh-Állvány-FC - Vulcano Energia 5-3
Futball Fanatic - Anita Presszó 6-3
Futer Kft. - Balogh-Állvány-FC 2-3
Vulcano Energia - Anita Presszó 2-3
Futball Fanatic - Futer Kft. 5-3
Balogh-Állvány-FC - Anita Presszó 8-4
Futball Fanatic - Vulcano Energia 4-2
Futer Kft. - Anita Presszó 5-1
Futball Fanatic - Balogh-Állvány-FC 1-1
Futer Kft. - Vulcano Energia 4-1


1. Balogh-Állvány-FC 10 pont (17:10)
2. Futball Fanatic 10 pont (16:9) 

3. Futer Kft. 6 pont
4. Anita Presszó 3 pont
5. Vulcano Energia 0 pont

(a vastagon kiemelt csapatok továbbjutottak csoportjukból)

 

 

A hat csoport harmadik helyén végzett együtteseinek tabellája így fest (a kiemelt csapatok továbbjutottak):

1. Ker-Számadó Kft. 9 pont
2. Colonia FC 7 pont
3. Futer Kft. 6 pont (14:10)
4. KS Burkolástechnika Kft. 6 pont (12:12)

5. Átrium Café-Black Jack 5 pont (11:10)
6. Feeling Cafe Sárvár 5 pont (7:8)

 


Nyolcaddöntő párosítása:

1. Pepe Team - Ker-Számadó Kft 
2. Petrovics Apartmanház - Colonia FC
3. Looney Tunes - Futer Kft.    
4. Balogh-Állvány-FC - KS Burkolástechnika Kft.
5. Vasi-Agrocenter - Farkasok
6. Casablanca-IMO - Csikar Csárda és P. Kőszeg
7. STEVA - Futball Fanatic 
8. Sasi Benz - Lap-Land

kapcsolódó galéria


frisss

közösség

további frisss

lap tetejére