Hiába küzdöttek nagyot: SZTE SZEDEÁK - Falco KC 98-95

SzR • 2015. március 29., vasárnap •
Az NB I/A csoportos férfi kosárlabda-bajnokság középházi középszakaszának 5. fordulójában jobban kezdtek a szegediek, az első negyedet és a második tíz percet is megnyerték, így 53-46 volt a félidőben. Ám a nagy szünet után Kálmán László fiai felébredtek, és magabiztosan hozták a harmadik játékrészt. Az utolsó negyedben is megvolt az esély, azonban a szegediek a végén jobban összpontosítottak. Hiába dobott Martinics 24, Perl 20 pontot, a vége 98-95 lett a hazaiak javára. Fotónk az Aréna Savariában rendezett, Szeged elleni csatában készült.

Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco-Trend Optika KC Szombathely 98-95 (28-23, 25-23, 24-32, 21-17)