Öngól itt és ott is: Haladás - Honvéd 1-1

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Hornyák Emőke • 2016. július 30., szombat •
A jó erőkből álló kispestieket fogadta ma este a Haladás. A zöld-fehérek vezetést is szereztek, de szinte azonnal egalizált a Honvéd. A mérkőzés eredményének alakulását az alábbiakban követhették.

Haladás - Honvéd 1-1

Haladás: Király - Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Overgoor (Williams 69'), Iszlai - Rácz, Gaál (Kovács L. 78'), Halmosi - Ars (Németh M. 46')

Honvéd: Horváth A. - Botka (Baráth 63'), Lovrics, Bobál D., Hajdú Á. - Gazdag, Kamber, Hidi (Nagy G. 52') - Koszta, Eppel (Vernes 80'), Holender

90' + 4' - Vége a meccsnek, igazságos döntetlen született, bár a hajrában a Hali többet tett az esetleges sikerért.

90 ' + 1 '- Meccslabda, de Williams elügyetlenkedte, ezt követően Kovács L. is gólhelyzetbe került, de ő sem találta el a kaput.

90' - Hiába akar a Hali, nem jut gólhelyzetbe a zöld-fehér csapat, pedig Király is besegít az előreívelésekkel.

85' - 5 perc a hátralévő idő, a Hali nagyon győzni szeretne, de ehhez a Honvédnak is lesz egy-két szava.

77' - Megint öngól, 1-1. Baráth beadásába Bosnjak ért bele szerencsétlenül, Király csak meredten szemlélte, nem tehetett róla.

75' - 15 perc van hátra, és minden erőt mozgósítani kellene a győzelem érdekében, Williams lendületet adott.

74' - GÓÓÓÓÓÓL, ÖNGÓÓÓL, 1-0!!! Halmosi adta be mesterien, Rácz érkezett, de Hajdú Á. akart menteni és a saját kapujába továbbított.

70' - Halmosi beadása volt veszélyes, Horváth A. avatkozott közbe.

62' - Nagy tűzijáték a Honvéd kapuja előtt, majd a szabadrúgást Gaál vágta a sorfalba.

52' - Nemcsak Mészöly, az olasz mester is cserélt, Hidi helyett Nagy Gergő a pályán.

50' - Semmi változás eddig, de ez így kevés lesz a 3 ponthoz, ami pedig nagyon kellene.

46' - Itt a folytatás, Németh Márió folytatja.

45' + 2' - Vége az első félidőnek.

45' - 2 percet hosszabbít Vad II.

42' -. Kiváló labdát kapott Gaál, aki egyből rádőlt, de mellé-fölé szált a labda.

41' - Koszta lőhetett újfent, se mellé szállt a ,,pettyes".

35' - Leült az amúgy sem túl nagy iram.

29' - Overgoor lőtt, de fölé.

25' - Többet támad Mészöly Géza csapata, de egyelőre nem alakult ki gólveszély a kispestiek kapuja előtt.

16' - Koszta szabadrúgását tenyerelte szögletre Király Gábor.

15' - Az első negyedóra eltelte után elmondható, hogy kiegyenlített erők küzdelme zajlik, gólhelyzet még nem akadt.

9' - Rácz szabadrúgása után Gaál fejelhetett veszélyesen.

6' - Az első hazai támadás végén Halmosi ért el szögletet, aztán bedobásra cserélte a sarokrúgást a zöld-fehér csapat.

5' - Az első percekben a Honvéd birtokolta többet a játékszert, közben Hidi már besárgult.

1' - A Hali indította útjára a labdát.

Mészöly Géza esélylatolgatását ITT olvashatta már.

17.55 - Jó estét és Hali gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek! A kispestiek látogatnak a Hali ideiglenes otthonába, a soproni Városi Stadionba.