Női kézilabda NB II.: SZKKA - Sárvár 39-19

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Hornyák Emőke • 2015. október 04., vasárnap •
A Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia NB II-es női kézilabda csapata tovább folytatta eddig hibátlan sorozatát, és a megyei rangadón a sárváriakat is simán legyőzte. A meccsről élőben tudósított honlapunk.

Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia - Sárvári Kinizsi 39-19

Szombathely, 150 néző

Vezette: Réger, Vandróczki

Szombathelyi KKA: Tömő Alexandra – Mayer Maja 7, Pukler Glória 5, Mórocz Alexandra 1, Ghetu Andrea 5, Gaylhoffer Ildikó 2, Szendrei Barbara 8. Cserék: Jurik Petra (kapus), Szecsődi Vivien 1, Győrffy Réka 6, Debreczeni Luca 3, Császár Zsófia 1, Cser Dóra, Gerencsér Zsófia, Csépke Dominika. Edző: Bölöni Roland

Sárvár: Márkus Dalma – Bősze Boglárka 7, Nardai Viktória, Hegyi Dóra 2, Kiss Nóra 2, Soós Patricia 1, Farkas Judit. Cserék: Takács Anita (kapus), Bolfán Nikolett 2, Doncsecz Dorina 2, Fehér Dóra 1, Pup Ramona, Soós Réka 1, Varga Ágnes. Vajda Virág 1. Edző: Hegyi Gábor

Az utolsó 5 percben Győrffy lőtt még gólt, a végeredmény 39-19 lett. Szép volt, lányok!

55' - Győrffy és Debreczeni mellett Szecsődi is feliratkozik a góllövők közé.

50' - Gethu már ötödször talált az ellenfél kapujába, de Szendrei, és Debreczeni is gólt lőtt.

45' - Császár, Debreczeni és Győrffy volt eredményes.

40' - Pukler és Győrffy lőtte az elmúlt 5 perc hazai góljait.

35' - Szendrei és Mayer növelte a hazai találatok számát, de a sárváriak tovább kapaszkodnak.

30' - Szendrei meglőtte a harmadik, majd a negyedik gólját is. 20-11-nél fordultak a csapatok.

25' - Tetszetősen játszik ezekben a pillanatokban a szombathelyi csapat. Gethu, Mayer és Mórocz gyarapította a hazai gólok számát. ebben az öt percben pariban volt a sárvári csapat, 3-3-ra hozták ezt a játékrészt.

20' - Mayer kettő, Gethu, és Szendrei lőtte ezekben a percekben az SZKKA góljait.

15' - Pukler két góljától, Szndrei és Gethu első, valamint Gaylhoffer második találatától, illetve a hazai szurkolóktól volt hangos ez az 5 perc.

10' - Megtorpant a szombathelyi cspat, ebben az 5 percben csak Mayer és Gaylhoffer lő gólt, 6-1.

5' - Mayer növelte a fölényt, majd a vendégek szépítettek, de Pukler és Mayer újra betalált, így 4-1 az állás öt perc után.

Kezdődik élő közvetítésünk, percről percre. Az első félidő 1. percében Pukler Glória indította meg a gyólgyártást, 1-0.

13 óra - A meccs előtt az SZKKA társadalmi elnöke azokat a szombathelyi kézilabdázókat köszöntötte ajándékkal, akik jelenleg a sárvári csapatban szerepelnek.

12. 55 - Jó napot és szombathelyi gólokban gazdag kézilabda-élményt kívánok minden kedves sportrajongónak, NB II-es megyei rangadó következik hamarosan.