Nem érdemelt pontot a Hali: Haladás - Diósgyőr 0-3

SzR - Fotó: Tóth Arnold • 2017. július 29., szombat •
Második hazai bajnoki meccsét simán elveszítette a szombathelyi zöld-fehér csapat.

Haladás - Diósgyőr 0-3 (0-0)

Sopron, 1544 néző

Megérdemelten nyert a DVTK és már 7 pontos, a Hali 3 pontos maradt.

93' - Halmosi szöglete után Williams kifejelte a kapu torkából a labdát, ki érti ezt?!

90' - 3 perc a ráadás!

87' - Kikapott a Hali, Busai távolról járt túl Király eszén, 0-3!

84' - Bosnjak túl heves, őt kell figyelmeztetmi.

75' - Újabb diósgyőri találat. Eldőlt a meccs? Ugrai cselezte be magát a büntető területen belülre, a menteni akaró Wilsről Óvári elé pattant a labda, Ő pedig az alsó sarokba lőtt, 0-2!!!

73' - Szarka került nagy helyzetbe, de Király lábbal hárított.

69' - Halmosi ívelt Williams elé, ő becsapta védőjét, de mellé lőtt.

62' - Mészöly cserélt: Grumics és Halmosi érkezett.

61' - VEZET A DVTK! Egy szöglet után Tamás MNárk emelkedett a legmagasabbra és szinte zavartalanul fejelhetett Király mellett a kapuba, 0-1!

56' - Tóth Máté kanyarította be az újabb hazai szögletet, de ez is Radosé lett.

52' - Nono lőtt estében a kapu mellé.

50' - Wils fejelt a kapu fölé.

46' - Itt a második játékrész, a DVTK cserélt egyet.

45' + 1' - Elég parás hangulatban ér véget az első félidő, 0-0.

40' - Busai lőtt, Királyről először még lejött a labda, aztán már összeszedte a rutinos hálóőr a játékszert.

35' -Tóth Máté iramodott meg a jobb oldalon, visszaadta Polgárnak a labdát, de a löketet lipták kifejelte.

28' - Vela sarokrúgása után Tóth barnabás fejelt mellé.

25' - Rengeteg a szabálytalanság, előbb Szarka csúszott oda Polgárnak, majd Tamás könyökölte le ugyanőt.

15' - Rácz lőtte élesen a kapu elé a labdát, de Rados megkaparintotta.

12' - Joannidisz a kapufára csavarta a játékszert.

10' - Meddő mezőnyjáték zajlik, ,,ismerkednek a csapatok".

7' - Egy szöglet itt, egy szöglet ott, Kiss Bence lőtt kapura, de beléptek.

1'- Mintegy ezer néző előtt kezdődött el a meccs, a labdát Williams indította 90 perces útjára.

Haladás: Király - Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Simon Á., Kiss B., Tóth M. (Petró 79') - Rácz (Halmosi 62'), Williams, Medgyes (Grumics 62')

DVTK: Rados - Eperjesi, Lipták, Karan, Tamás M. - Vela, Tóth B. (Nono 46'), Busai, Óvári - Szarka, Joannidisz

A Hali ,,hazai" környezetben folytatja az idei bajnoki évadot. A 3. fordulóban a DVTK látogatott Sopronba.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívános minden kedves szurkolónknak.