Négy negyedben és a hosszabbításban is zúztak

Szita Róbert - Fotó: frisss.hu • 2017. április 09., vasárnap •
A ráadás perceiben győzött a fővárosban a Szombathely Crushers.

ITT írtuk meg, hogy a divízió II. 2. fordulójában a fővárosba kirándult a szombathelyi amerikai focicsapat.

A Budapest Titans – Szombathely Crushers 0-7-re (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-7) végződött mérkőzésről Tatár István csapatkapitány tájékoztatta honlapunkat.

Nagyon jó meccs volt. Most először működött az offenze. Egy egységként működtünk, de mivel 0-0-ra végződött a négy negyed, jött a hosszabbítás. Mindkét csapat a 30-asról próbálkozhatott bevinni a labdát. Mi kezdtük végig vittük, utána a Titans próbálkozott, de eladták a labdát, interception lett és megnyertük ezzel a meccset. Büszke vagyok minden játékosra mert megmutattuk hogy egy kevés emberrel is veszélyesek vagyunk ha csapatként működünk. Mindenki 110% ot nyújtott. Megérdemeltük a győzelmet – értékelt a cséká, aki azt is hozzátette, hogy összességében volt ugyan 1-2 apró hiba, de van 2 hét szünet kijavítani azokat.

Most egy kicsit ünnepelhet a Crushers, aztán a jövő héttől gőzerővel készülnek a következő bajnoki  meccsre, amit április 22-én, szombaton rendeznek az SZSE pályán. Az ellenfél a Szekszárd Bad Bones lesz.