Mindent vitt a hétvégén a LORIGO

frisss • 2019. március 05., kedd •
Március első napjaiban rendezték meg a Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokságot Kaposváron.
Mindent vitt a hétvégén a LORIGO

Szombaton a versenykönyves sportolók mérték össze tudásukat, míg vasárnap az utánpótlás korú tánciskolásoknak szabadidős versenye zajlott.

A LORIGO TSE. táncosainak szenzációs eredményeivel maga mögé utasította a nyugat-magyarországi klubokat. A hivatalosan kiállított eredményességi rangsor alapján szombaton 28  sportegyesületből az első helyen végzett az egyesület, másnap a szabadidős rangnsorban 19 egyesületből szintén az élen végeztünk. 

Szombaton 9 arany, 7 ezüst és 3 bronzérem, vasárnap 6 arany, 2 ezüst, 1 bronz jutott a LORIGO csapatának.

Vasárnap a legkisebbek latin formációval is indultak a versenyen, amellyel arany minősítést szereztek.

Egyéni eredmények: Szombat

Gyerek II. E standard és Latin táncokban aranyérmes Lepsényi Gábor-Faludi Olívia

Junior I. E standard táncok: 2.hely Bene Nándor- Móritz Borbála

                                             3.hely Udvardi Gergely-Katona Míra

Junior I. E latin táncok:         3.hely  Bene Nándor- Móritz Borbála

                                             5.hely Udvardi Gergely-Katona Míra

Junior I.D standard táncok:  2.hely Tóth András-Ávár Kornélia

                                             4.hely Vermes Máté-Gerencsér Zsófia

Junior I.D latin táncok:          2.hely Tóth András-Ávár Kornélia

                                             5.hely Vermes Máté-Gerencsér Zsófia

Junior I.C standard és Latin táncokban ezüstérmesek: Faludi Bálint-Paksa Luca

Junior II.E standard aranyérmesek: Bálint Péter-Rozmán Vivien

Junior II.E standard 2.hely Simon Áron -Korn Vivien

Junior II.E standard 4.hely Kopácsi Attila-Sipos Blanka

Junior II.E latin 2 hely Bálint Péter-Rozmán Vivien

Junior II.E latin táncok 3.hely: Simon Áron -Korn Vivien 

Junior II.E latin táncok 4.hely:  Kopácsi Attila-Sipos Blanka

Junior II.C standard és Latin táncokban aranyérmesek: Tóth Zoltán-Kránitz Anna  

Junior II.B standard aranyérmesek: Kovács Ádám-Faludi Eliza

Junior II. B Latin: 4.hely: Kovács Ádám-Faludi Eliza

Ifjúsági C standard aranyérmesek: Cziráki Bálint-Balogh Anna

                                              4.hely: Tóth Kornél-Ávár Júlia

Felnőtt D standard táncok: 4.hely Bodovics Máté-Horváth Jázmin

Felnőtt A Latin 5.hely: Szalai Máté-Nagy Júlia

Felnőtt S Standard és Latin táncokban aranyérmesek: Gombkötő Balázs-Laskovics Petra

 

Vasárnap:Szabadidős Területi Bajnokság:

Gyerek I kezdő:  latin táncokban aranyérmesek: Timár Dániel-Boros Liza

                                                     2.hely: Simon Kolos- Szabadfi Eszter

                                                      4.hely: Polányi Koppány-Polgár Sára

                                                      5. hely Takács Dániel-Kálmán Lili

                                                      6. hely Takács Benedek-Nagy Jázmin

                                                      7.hely Koroknai Axel-Tóth Kinga

Gyerek I.kezdő standard táncok: 2.hely Timár Dániel-Boros Liza

                                                     3.hely Simon Kolos- Szabadfi Eszter

                                                     4.hely Polányi Koppány-Polgár Sára

                                                      5.hely  Koroknai Axel-Tóth Kinga

                                                      6.hely Takács Benedek-Nagy Jázmin

 

Gyerek II. haladó standard és latin táncokban aranyérmesek: Joó Csenger-Rába Rebeka

Gyerek I középhaladó standard táncokban aranyérmesek: Rejtő Máté-Kánya Beáta

                                    latin táncokban 4 hely: Rejtő Máté-Kánya Beáta

Junior II. középhaladó  standard és latin táncokban aranyérmesek: Román Krisztián-Gulyás Nadin

 

Felkészítő tanárok:  Nagy Júlia, Elekes Helga, Gombkötő Balázs, Várbíró Zoltán

frisss

közösség

további frisss

lap tetejére