,,Mindenki szombathelyi": Falco - Körmend 96-90

SzR-HCs • 2015. március 25., szerda •
Rendkívül jól kezdett a Falco az idény harmadik vasi el classicóján, a második negyedben volt olyan pillanat, amikor a Körmend 25 pontos hátrányba került. Aztán a nagy szünet után feltámadtak a piros-feketék, a negyedik negyed közepén a vezetést is átvették pár másodpercre, ám a végén a 21 pontig jutó Martinics vezérletével újra szombathelyi siker született. Az NB I/A csoportos kosárlabda-bajnokság középházi középszakaszának negyedik fordulójában Váradi Benedek is kiváló teljesítményt nyújtott. A sárga-feketék 20 pontos játékosa a meccs után azt nyilatkozta a frisss.hu-nak, hogy noha voltak holtpontok a második félidőben, mindig volt egy-egy Falco játékos, aki a legjobb pillanatban parádézott és dobta be a kínálkozó duplát vagy triplát. A mintegy háromezer néző előtt megrendezett rangadót a hazaiak 96-90-re nyerték meg.
,,Mindenki szombathelyi: Falco - Körmend 96-90

Falco-Trend Optika KC Szombathely - Egis Körmend 96-90 (27-18, 29-17, 16-26, 24-29)
Aréna Savaria, 3400 néző
Vezette: Kapitány G., Farkas G., Söjtöry T. (dr. Páli)

Falco: MARTINICS 21/6, VÁRADI 20/9, PERL 16/6, DUKICS 11/3, MAJSZTOROVICS 14 Csere: Bognár 4, Doyne 4, Hall 4, Will 2.

Körmend: Walker 4, Seals 11/6, Latinovics 1, TÓTH N. 13, Richards 15/6 Csere: Ferencz 13/9, POPADICS 20/12, Török 13.

Kipontozódott: Hall (33. perc), Majsztorovics (35. perc)