A Vasas nyerte a Király Kupát: Haladás - Vasas 0-1

SzR-HCs • 2015. július 04., szombat •
A Haladás és a Vasas is ,,csak" tizenegyesekkel bizonyult jobbnak ellenfelénél az elődöntőben, így szombaton 19 órától Haladás-Vasas döntőt rendeztek a Király Sportlétesítményben. A bronzmeccset az NK Osijek nyerte, a második a Haladás, a győztes pedig a Vasas lett. A frisss.hu online közvetítette a finálét.

A Király Kupa végeredménye: 1. Vasas, 2. Haladás, 3. NK Osijek 4. DVTK

Haladás - Vasas 0-1 (0-1)

55' - Tetszetős Vasas támadás végén egy kapura emeléssel ért véget a fővárosiak akciója.

49' - Erősen vitatható helyzetben nem adott tizenegyest a Haladásnak a játékvezető. A szurkolók tüntetnek, de Pintért ez már nem hatja meg.

45' - Még egy frissítés belefér. 15 perce maradt a Halinak, hogy fordítson.

35' - A Haladás támad, a Vasas védekezik.

31' - Kettőt is cserélt Mészöly Géza, Schimmer és Tihanyi a pályán.

21' - Igyekszik a Hali, de a Vasas is veszélyes.

17' - Radó tört a kapura, de Bori lmég időben levédekezte.

15' - Frissítenek a csapatok, még mindig nagy a hőség.

11' - Bori beadására Novák Csanád érkezett kiválóan, és ezzel vezetést szerzett a Vasas, 0-1.

1' - Teljesen más csapattál áll ki Mészöly Géza, így nehéz lesz eldönteni ki lesz a Hali legjobbja.

Haladás: Rózsa – Gaál, Markovics, Czingráber (Schimmer 31'), Jánvári - Nagy P., T. Wils, - Németh L. 8Tihanyi 31'), Martinez,  Radó - Vouho

Csereként Király, Jagodics, Schimmer, Rácz és Tihanyi jutott szóhoz.

Vasas: Nagy G. (Hermány 31') – Bori, Pajovic (Preklet 39'), Grúz (Görgényi 39'), Hangya – Vida, Czvitkovics, Lázok, Vass – Novák, Berecz