Itt az első zöld-fehér győzelem: Haladás - Debrecen 1-0

SzR - Fotó: Tóth Arnold • 2017. július 22., szombat •
Sopronban küzdött meg egymással a Haladás és a szebb napokat is megélt Loki. A Hali az első kapura lövéséből gólt szerzett és ez elég volt a 3 pont megszerzéséhez is.

Haladás - Debrecen 1-0 (1-0)

Sopron, 1000 néző

93' - Vége a meccsnek, megérdemelten nyert a Haladás. Joggal ünnepel a csapat ésd  a szurkolótábor.

90' - 3 perc a ráadás.

84' - Williams bomba után úszik a levegőben Nagy, szöglett lett belőle.

80' - Cucu és vele a rutin is a pályán.

67' - Medgyes gölhelyzetben, de elügyetlenkedte, Szatmári utolérte.

60' - Könyves kontrázott, de Polgár fantasztikusan szerelt.

55' - Williams került helyzetbe, de Szatmári nem engedte, sárga a ,,jutalma".

47' - Alig kezdődött el a meccs, Királynak már védenie kellett, Sós labdáját szedte ki.

Szünet, a Hali sokkal jobb, a Loki nagyon keveset mutatott eddig, megérdemelt  a zöld-fehér vezetés.

43' -  Sós lőtt, de Király védett.

28' - Király fejjel passzolt.

15' - Szép akció végén Rácz lőtt, de megint védett Nagy.

7' - Továbbra is a Hali támad, Bosnajk fejelt kapura, de Nagy hárítot.

3' - David Williams 15 méterrel eresztett meg egy löketet a bal alsóba, majd a labda megpattant Mészároson, a kapus csak beleütni tudott, 1-0!!!

1'- Mintegy ezer néző előtt kezdődött el a meccs.

Hali: Király - Jagodics, Wils, Bosnjak - Polgár, Simon (Jancsó 77'), Kiss Tóth - Rácz (Tóth B. 67'), Williams, Medgyes (Halmosi 80')

Loki: Nagy - Ferenczi, Mészáros, Szatmári, Kuti (Mengolo 35') - Szekulics - Sós, Tőzsér, Holman, Jovanovic - Könyves (Bíró 86')

A Hali is megkezdi ,,hazai" környezetben az idei bajnoki évadot. Az előzményekről ITT olvashattak.

20.25 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívános minden kedves szurkolónknak.