Íme a Savaria Történelmi Karnevál forgatókönyve

Frisss - fotó: Hornyák Emőke, Bodorkós Máté • 2017. július 12., szerda • 19:00 •
Augusztus 24-27. között a színes kísérőprogramok mellett a vasi megyeszékhelyen fellép a Soulwave, Kállay Saunders Band, a Honey Beast és Geszti Péter zenekara is.
Augusztus 24-27. között a színes kísérőprogramok mellett a vasi megyeszékhelyen fellép a Soulwave, Kállay Saunders Band, a Honey Beast és Geszti Péter zenekara is.

Rengeteg programmal készülnek a szervezők az ország egyik legkedveltebb és leglátogtottabb eseményére, a Savaria Történelmi Karneválra. Az idei felhozatal is rendkívül színes lesz és igyekeztek úgy összeállítani a menetrendet, hogy mindenki megtalálja a magának tetsző koncerteket, bemutatókat. A megszokott lovas, íjász és gladiátor összecsapások mellett a gyerekeket bábszínházzal, korhű játékokkal várják, a felnőttek pedig az ízletes falatok mellett kóstolhatják végig idén is a finom borokat és söröket. A koncertek terén is nagyon széles a választék, hiszen a könnyed jazz és swing dallamok mellett a keményebb rockzenét képviselő zenekarok is fellépnek Szombathelyen.

(Természetesen a műsor-, és helyszínváltozás jogát a szervezők fenntartja!)

 

Augusztus 24. (csütörtök)

20:00 
Karneválnyitó Ceremónia (Forum Színpad)

21:00
Honey Beast - elektronikus pop-rock koncert (Forum Színpad)

21:30
Tüzes Játék (Történelmi Témapark)

22:00
Isis Big Band & Romeo Dell' Amico - swing koncert (Borok utcája)

22:20
Vazul vére - akusztikus koncert (Történelmi Témapark)


Kísérőprogramok
10:30 - 22:00
Trópusi Lepke- és rovarkiállítás

11:00 - 13:00
Karneváli csodák folyosója

14:00 - 19:00
Mérnökmozi a karneválon

16:30
Hivatalos megnyitó a Város és a Hitközség vezetőivel (Zsidó udvar
és Bazár)

17:00
Budapesti Dohány Utcai Zsinagóga Kórusa (Zsidó udvar és Bazár)
Kiállításmegnyitó (Iseum Savariense)

18:00
Zsidóság a modern magyar irodalomban (Zsidó udvar és Bazár)
Williams Shakespeare: Vízkereszt vagy bánom is én
(Karneválszínház)

20:00
Farkas Alexandra és Koller László-koncert (Zsidó udvar és Bazár)

21:30
Jazzrael-koncert (Zsidó udvar és Bazár)

 

 


Augusztus 25. (péntek)

10:00 - 24:00
Nyitott galéria - Művészet az utcán (Művészetek utcája)

10:00
Utcanyitó koncert -Ágról Ágra Családi Zenekar  (Művészetek
utcája)

10:30
Velocipéd-akrobaták (Forum sznípad)

11:00 - 19:00
Villa Rustica - ókori kézművesudvar (Kalandvár)

11:00
Paprika Jancsi Bábszínház: A kísértetkastély rejtélye  
(Történelmi Témapark)

11:15
Savaria Legio és Terra Dacica Aeterna (Történelmi Témapark)

11:35
Római-hun-germán háborúk a népvándorlás korában (Történelmi
Témapark)

12:00
Kassai Lajos és tanítványai - lovasíjászat (Történelmi Témapark)

12:15 Savaria Rézfúvós Együttes (Kalandvár)

12:20 Collegium Cladiatorium - Gladiátorok edzése és párharcok
(Történelmi Témapark)

12:30
Pegagógus Vegyeskar (Művészetek utcája)

12:40
Nyugati Gyepűk Pajzsa Haditorna Egyesület (Történelmi Témapark)

13:00
Ort-Iki Bábszínház (Forum Színpad)
Mathias Rex TÖrténelmi Hagyományőrző Egyesület (Történelmi
Témapark)
Salsa La Vida tánccsoport salsabemutatója (Civil Korzó)

13:20
Tábori élet (Történelmi Témapark)

13:30 
Mesebolt bábszínház: Vitéz László - Az elásott kincs (Kalandvár)
Vasi Honvéd Bajtársi Egyesület Napsugár kórusa (Civil Korzó)

14:00 
B&B Country koncert (Sörtér)
Vasi Múzeumbarát Egylet: Papíripari Paripa - válogatás magyar
költők mosolyra fakasztó verseiből (Civil Korzó)

14:30
Ska-Pécs koncert (Forum Színpad)

14:40
Herényi Kulturális és Sportegyesület Nótaköre (Civil Korzó)

15:00
Banderium Hungarorum (Történelmi Témapark)
Zabszalma együttes gyermekkoncertje (Kalandvár)
Egy nap élet - zenés előadás (Művészetek utcája)

15:15
Be Happy - zumbabemutató (Civil Korzó)

15:20
Bethlen Gábor Hagyományőrség (Történelmi Témapark)

15:30
Szombathely Város Fúvózenekara: Folk Mix (Borok utcája)
Vásári csetepaté (Sörtér)

15:40
Kassai Lajos lovasíjász és tanítványai (Történelmi Témapark)

15:45
BalatonfürediReformkori Hagyományőrzők (Forum Színpad)

16:00
Artistica Anam Cara bemutató (Történelmi Témapark)
Berbencés Vándorszínház: Az aranyhal (Kalandvár)
Slam poetry - Változatok a 12 legszabb magyar versre (Művészetek
utcája)
Táncbemutató a misztikus Kelet világából (Keleti udvar)

16:15
Fresco Ballo zászlóforgatók programja (Borok utcája)

16:20
Collegium Cladiatorium - Gladiátorpárharcok (Történelmi Témapark)
Clap4What - könnyűzenei koncert (Civil korzó)

16:30
Guca Partyzans Brass Band koncert (FOrum Színpad)

16:40
Pavane Egyesület - zászlóforgatók (Történelmi Témapark)

17:00
Tábori élet (Történelmi Témapark)
Savaria Történelmi Karnevál Legjobb Bora és a Karnevál Tortája
versenyek eredményhirdetése (BOrok utcája)
Foggy Dew koncert (Sörtér)
Velocipéd-akrobaták (Kalandvár)
Just for fun Country Linedance Club táncbemutatója (Művészetek
utcája)

17:30
Arany János 200 - Fűzfa Balázs és Szabó Tibor zenés irodalmi
előadása (Művészetek utcája)

17:45
Szamóca Színház: Csipi-Csupi bábszínháza (Kalandvár)

18:00
Kapuzárás - felkészülés a felvonulásra (Történelmi Témapark)
Karak koncert (Borok utcája)

19:00
KARNEVÁLI FELVONULÁS

20:00
Meztelen Diplomaták koncert (Sörtér)
Kellene Kis Kert koncert (Művészetek utcája)

20:30
Cimbaliband Balkán Projekt (Borok utcája)

21:00
Soulwave koncert (Forum Színpad)

21:30
M/Ámor vagy amit akartok - zenés "vígnépszínművelet" (Thalia
Kertje)

22:00
Sipőcz Band (Sörtér)

22:30
Volnij Don koncert (Forum Színpad)

22:45
Pápai Joci és zenekara (Borok utcája)

23:30
Mare Temporis: Tűzvarázs (Forum Sznípad)

23:45
Tűzmadarak - tüzes performance (Borok utcája)

 

Kísérőprogramok

9:00 - 12:00
Jósda, arc-, csillám- és hennafestés (Szultánia Kávéház)

10:00 - 12:00
Háremfotózás (Szultánia Kávéház)

10:00 - 18:00
Honvédségi Toborzóközpont
Székesegyház, Püspöki Palota

10:00 - 22:00
ELTE Egyetemi Stand

10:30 - 22:00
Trópusi Lepke- és rovarkiállítás

11:00 - 13:00
Karneváli Csodák folyosója

11:00
Séta az ókori Savariában (Iseum Savariense)

11:30
Tárlatvezetés az időszaki kiállításban (Iseum Savariense)

13:00
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)

14:00 - 17:00
Az ökölvívás az ókortól napjainkig (Iseum Savariense)

14:00 - 18:00
Háremfotózás, illetve jósda, arc-, csillám- és hennafestés
(Szultánia Kávéház)

14:00 - 19:00
Mérnökmozi a Karneválon

14:00
Tárlatvezetés az Isis savariai otthona című kiállításban (Iseum
Savariense)

14:30
Tárlatvezetés az időszaki kiállításban (Iseum Savariense)

15:00
Wéber Edina - judaista szombatfogadás és heti szakasz magyarázat,
beszélgetés (Zsidó udvar és Bazár)
Séta az ókori Savariában (Iseum Savariense)

16:30
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)
Tamás könyve - a Mesebolt Bábszínház előadása (Zsidó udvar és
Bazár)
William Shakespeare: Vízkereszt vagy bánom is én
(Karneválszínház)

17:00
Keleti gyermekfoglalkoztató (Szultánia Kávéház)

18:00
Nyitott szombatfogadó istentisztelet a hitközség imaházában
(Zsidó udvar és Bazár)

18:30
Polgár Tibor és Bujtás Ervin koncertje (Zsidó udvar és Bazár)

20:00
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)
Fuzzbox - pszichedetikus rock'n'roll (Zsidó udvar és Bazár)

21:00 - 24:00
Magyarudvar

21:30
Holdosi Attila és barátai (Zsidó udvar és Bazár)

23:00
Sweet Zion Dj mix - Prieger Zsolt (Zsidó udvar és Bazár)

 

 


Augusztus 26. (szombat)

10:00 - 12:00
Csípőtechnika, lépéskombinációk, forgások - táncoktatás Seres
Zolival (Keleti udvar)

10:00 - 24:00
Nyitott galéria - Művészet az utcán (Művészetek utcája)

10:00
Pavane zászlóforgatók felvonulása, bemutatója (Forum Színpad)
Be Happy - zumbabemutató (Civil Korzó)

10:30
Kapunyitás - Tábori élet (Történelmi Témapark)
Háry János, a nagyot lépő obsitos - a Langaléta Garabonciások
gólyalábas produkciója (Művészetek utcája)
Salsa La Vida Tánccsoport - táncbemutató (Civil Korzó)

11:00 - 19:00
Talmácsi Motorsport - retro autók kicsiknek, kézművesudvar,
pónilovaglás, kosaras körhinta (Kalandvár)

11:00
Ort-Iki - gólyalábas produkció (Forum Színpad)
Római legiok és segédcsapataik seregszemléje (Történelmi
Témapark)
Velocipéd-akrobaták (Kalandvár)
Aurora Színház: Marionett (Civil Korzó)

11:20
Legio XV. Apollinaris, Terra Dacica és a Hasta Nomadorum
(Történelmi Témapark)

11:30
Boka Gábor előadása (Kalandvár)
Vasi Múzeumbarát Egylet előadása (Civil Korzó)

11:40
Nyugati Gyepűk Pajzsa Egyesület és az Onogur ovasság (Történelmi
Témapark)

12:00 - 14:00
Flamenco Fúzió - táncoktatás Németh Krisztina Amirával (Keleti
udvar)

12:00
Kassai Lajos lovasíjász és tanítványai (Történelmi Témapark)
Mare Temporis: Szenvedély és forradalom (Művészetek utcája)

12:20
Artistica Anam Cara mutatványosok bemutatója (Történelmi
Témapark)

12:30
Langaléta Garabonciások városi komédia gólyalábon (Forum Színpad)

12:40
Collegium Gladiatorium - felkészülés a Nagy Gladiátorjátékokra
(Történelmi Témapark)

13:00
Mathias Rex TÖrténelmi Hagyományőrző Egyesület (Történelmi
Témapark)
Lévai Tímea - Poppre Ádám gyermekkoncertje (Kalandvár)
Fresco Ballo zászlóforgatók produkciója (Művészetek utcája)
Napfény Dal- és Tánccsoport bemutatója (Civil Korzó)

13:15
Bethlen Gábor Hagyományőrség (Történelmi Témapark)

13:30
Fresco Ballo zászlóforgatók produkciója (Forum Színpad)
Tábori élet (Történelmi Témapark)
Farkas Sándor Egylet Csepreg (Civil Korzó)

14:00
Balatonfüredi Reformkori Hagyományörzők Társasága bemutatója
(Forum Színpad)
RockPeaks koncert (Sörtér)
Hang-Szín-Pad hangjáték (Művészetek utcája)

14:10
Burgenlandi Reformkori Hagyományőrzők Társasága (Civil Korzó)

14:30
Kőszeg Város Fúvószenekarának koncertje (Forum Színpad)

14:40
Dr. Pesovár Ernő Alapfokú Művészeti iskola néptáncbemutatója
(Civil Korzó)

15:00
Távolba ható fegyverek az ókori Rómában (Történelmi Témapark)
Pavane zászlóforgatók felvonulása, bemutatója (Borok utcája)
Artistica Anam Cara mutatványosok bemutatója  (Sörtér)
Igricek Együttes koncertje (Kalandvár)
Boka Gábor: Tldi Legenda Historica (Művészetek utcája)
Táncbemutatók a kelet mesés világából (Keleti udvar)

15:20
Collegium Gladiatorium - Nagy Gladiátorjátékok (Történelmi
Témapark)

15:30
Tűzmadarak utcaszínházi előadás (Forum Színpad)
Vásári csetepaté (Borok utcája)
Húrfúzió koncert (Civil Korzó)

15:45
Magyar Honvédség Légierő Zenekar (Borok utcája)
Velocipéd-akrobaták (Forum Színpad)

16:00
Ort-Iki - gólyalábas produkció (Forum Színpad)
Vásári csetepaté (Sörtér)
Táncok és szonáták a XVI. századból (Művészetek utcája)

16:10
Kassai Lajos lovasíjász és tanítványai (Történelmi Témapark)

16:30
Banderium Hungarorum (Történelmi Témapark)
Táncszínházi előadások a kelet varázslatos világából (Keleti
udvar)
Komolyzene könnyedén (Művészetek utcája)
Instant infusion koncert (Civil Korzó)

16:45
Római-hun-germán háborúk a népvándorlás korában (Történelmi
Témapark)

17:00
Swing a'la Djangovendég: Szabó Ádám tangoharmonikás 
Tábori élet (Történelmi Témapark)
Baranyai Ákos és tanítványai koncert (Sörtér)
Makán koncert (Kalandvár)

17:30
Marton Viki koncert (Művészetek utcája)

17:45
Ruben's Latino koncert (Borok utcája)

19:00
JELMEZES FELVONULÁS

 

20:00
Mágius Mintha örömzene (Borok utcája)

20:30
ZUP - Muzsik és Volkoda (Sörtér)
Meseautó 2. - Szabó Tibor és zenekara (Művészetek utcája)

21:00
Geszti  Péter és zenekara: Létvágy - örömzene (Forum színpad)

21:30
Rob Becker: Caveman - Az ősember - stand up comedy két
felvonásban (Thalia kertje)

22:00
Anima Sound System plays Shalom & Hungarian Astronaut (Borok
utcája)
Mare Temporis: Tűzvarázs (Művészetek utcája)

22:30
Artistica Anam Cara mutatványosok bemutatója - tüzes show (Forum
Színpad)
Tom Kondor Band koncert (Sörtér)

23:45
A csodaszarvas legendája - tüzes produkció (Borok utcája)

 

Kísérőprogramok:

9:00 - 12:00
Jósda, arc-, csillám- és hennafestés (Szultánia Kávéház)

9:00
Papok és papnők a Fő téren (Iseum Savariense)

10:00 - 12:00
Háremfotózás (Szultánia Kávéház)

10:00 - 18:00
Honvédségi Toborzóközpont (Aréna u. 8.)

10:00 - 22:00
ELTE Egyetemi Stand

10:15
Templomnyitó szertartás Isis papnőivel és papjaival (Iseum
Savariense)

10:30 - 22:00
Trópusi Lepke- és rovarkiállítás

11:00
Séta az ókori Savariában (Iseum Savariense)
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)

11:30
Tárlatvezetés az időszaki kiállításban (Iseum Savariense)

13:00
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)

14:00 - 18:00
Háremfotózás, jósda (Szultánia Kávéház)

14:00 - 19:00
Mérnökmozi a Karneválon

14:00 - 20:00
Arc-, csillám, hennafestés (Szultánia Kávéház)

14:00
Tárlatvezetés az Isis savariai otthona című kiállításban (Iseum
Savariense)

14:30
Tárlatvezetés az időszaki kiállításban (Iseum Savariense)

15:00
Séta az ókori Savariában (Iseum Savariense)

16:00
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)
Globális gazdaság 2008 után (Zsidó udvar és bazár)
Navigium Isidis ünnepe (Iseum Savariense)

16:30
William Shakespeare: Vízkereszt vagy bánom is én
(Karneválszínház)

17:00
Fiatal Írók Szövetsége - Arany János 200 (Zsidó udvar és bazár)
Templomzáró szertartás Isis papnőivel és papjaival (Iseam
Savariense)

18:00
Keleti gyermekfoglalkoztató (Szultánia Kávéház)
Escape of Mind (Zsidó udvar és bazár)

18:30
Kovács Pál gitár, ének (Zsidó udvar és bazár)

19:00
Kulhay Géza - Hotzi Panni négykezes koncertje (Zsidó udvar és
bazár)

21:00
Gerendás Péter - Bob Dylan magyarul (Zsidó udvar és bazár)

21:30
Keleti fény: Mira Orient Art hastáncbemutató és Kopula Tűzijáték
lézershow (Szultánia Kávéház)

23:00
Heavyb4g&Methodbreakz (Zsidó udvar és bazár)

Augusztus 27. (vasárnap)

10:00 - 12:00
Burlesque koreográfia Seres Zolival (Keleti udvar)

10:00 - 24:00
Nyitott galéria - Művészet az utcán (Művészetek utcája)

10:00
Ataru Taiko Ütőegyüttes koncertje (Művészetek utcája)

10:30
Fresco Ballo zászlóforgatók programja (Forum Színpad)
Kapunyitás - Tábori élet (Történelmi Témapark)

11:00 - 19:00
Talmácsi Motorsport - retro autók kicsiknek, kézművesudvar,
pónilovaglás, kosaras körhinta (Kalandvár)

11:00
Római legiok és segédcsapataik seregszemléje (Történelmi
Témapark)
Kis Hétrét Együttes koncert (Kalandvár)

11:15
Bethlen Gábor Hagyományőrség (Történelmi Témapark)

11:30
Banderium Hungarorum (Történelmi Témapark)
Ort-Iki - gólyalábas produkció (Művészetek utcája)

11:45
Nyugati Gyepűk Pajzsa Egyesület (Történelmi Témapark)

12:00 - 14:00
Törzsi koreográfia - táncoktatás Shererah-val (Keleti udvar)

12:10
Magor Íjász Hagyomány Őrző Egyesület (Történelmi Témapark)

12:30
Collegium Gladiatorium (Történelmi Témapark)
Képes levelezőlapgyűjtők dalköre (Civil Korzó)

12:50
Kassai Lajos lovasíjász és tanítványai (Történelmi Témapark)

13:00
Berbencés Vándorszín: Az aranyhal (Kalandvár)
Buccsi Rezedák és Bóbiták (Civil Korzó)

13:10
Tábori élet (Történelmi Témapark)

13:40
Dr. Pesovár Ernő Alapfokú Művészeti iskola néptáncbemutatója
(Civil Korzó)

14:00
Tértánc - az Energy Dance Team táncshowja (Forum Színpad)
Napsugár a levegőben - versmuzsika kicsiknek-nagyoknak
(Művészetek utcája)

14:30
Artistica Anam Cara artistabemutató (Borok utcája)
Vadvágány koncert (Sörtér)
Kendik Péter - zongora feldolgozás (Civil Korzó)
Legio XV. Apollinaris, Terra Dacica és a Hasta Nomadorum
(Történelmi Témapark)
Füred Dixieland Band koncert (Forum Színpad)
Pavane zászlóforgatók műsora (Borok utcája)
Kakaó zenekar koncertje (Kalandvár)
Táncbemutatók a misztikus kelet világából (Keleti udvar)

15:20
Római-hun-germán háborúk a népvándorlás korában (Történelmi
Témapark)

15:30
Háklár Banda koncertje (Borok utcája)
"Nézd a világ apró rebbenéseit" - Poppre Ádám és Lévai Tímea
(Művészetek utcája)

15:40
Nyugati Gyepűk Pajzsa Egyesület és az Onogur ovasság (Történelmi
Témapark)

16:00
Pavane zászlóforgatók műsora (Forum Színpad)
Mathias Rex TÖrténelmi Hagyományőrző Egyesület (Történelmi
Témapark)
Táncbemutatók a kelet és nyugat egzotikus világából (Keleti
udvar)
Új nemzedék koncert (Civil Korzó)

16:20
Artistica Anam Cara (Történelmi Témapark)

16:30
Art Fusion koncert (Sörtér)

17:00
Kállay Saunders Band koncert (Forum Színpad)
Táborbontás (Történelmi Témapark)
Iszkiri zenekar koncertje (Kalanvár)
Agg Ákos - Péntek Ottó Acustic (Művészetek utcája)
Főnix Tánccsoport: A kincsesláda titkai (Keleti udvar)

17:10
Salsa La Vida Tánccsoport - táncbemutató (Civil Korzó)

17:30
Kapuzárás (Történelmi Témapark)

17:40
Kiss Aletta showtánc bemutatója (Civil Korzó)

17:45
Koprive és Grisnik Petra (Borok utcája)

18:00
Dőzsöl az égen a Hold - Tóthárpád Ferenc megzenésített versei - Rózsabokor Zenekar (Művészetek utcája)
Capella Savaria Együttes koncertje (Evangélikus Templom)

18:10
Séi Csillagvirág Citerazenekar (Civil Korzó)

18:40
Bioritmus Zenekar (Civil Korzó)

19:00
Ed Phillips and the Memphis Patrol koncert (Forum)

19:30
Álom - a Kortárs Fúzió táncjátéka (Művészetek utcája)

20:00
Ripoff Raskolnikov koncert (Borok utcája)
Savaria Rézfúvós Együttes koncertje (Műveszétek utcája)

21:00
Karneválzáró Ceremónia (Forum Színpad)
John Godber: Április Párizsban - vígjáték (Thalia Kertje)

21:30
Artistica Anam Cara tüzes akrobatika (Borok utcája)
Petruska - szabadtéri klubkoncert (Sörtér)

22:00
Savaria Szimfonikus Zenekar: Karneválzáró koncert (Forum Színpad)

22:30
Irie Maffia koncert (Borok utcája)

Kísérőprogramok

9:00 - 12:00
Jósda, arc-, csillám- és hennafestés (Szultánia Kávéház)

9:00
Papok és papnők sétája a Fő téren (Iseum Savariese)

10:00 - 12:00
Háremfotózás (Szultánia Kávéház)

10:00 - 18:00
Honvédségi Toborzóközpont (Aréna u. 8.)

10:00 - 22:00
ELTE Egyetemi Stand

10:15
Templomnyitó szertartás Isis papnőivel és papjaival (Iseum
Savariense)

10:30 - 22:00
Trópusi Lepke- és rovarkiállítás

11:00
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)
Séta az ókori Savariában (Iseum Savariense)

11:30
Tárlatvezetés az időszaki kiállításban (Iseum Savariense)

13:00
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)

14:00 - 18:00
Háremfotózás, jósda (Szultánia Kávéház)

14:00 - 19:00
Mérnökmozi a Karneválon

14:00 - 20:00
Arc-, csillám- és hennafestés (Szultánia Kávéház)

14:00
Tárlatvezetés az Isis savariai otthona című kiállításban (Iseum
Savariense)

14:30
Tárlatvezetés az időszaki kiállításban (Iseum Savariense)

15:00
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)
Séta az ókori Savariában (Iseum Savariense)

16:00
Stetl zenekar (Zsidó udvar és bazár)
Navigium Isdis ünnepe (Iseum Savariense)

17:00
Templomzáró szertartás Isis papnőivel és papjaival (Iseam
Savariense)

17:30
Polgár Tibor és Bujtás Ervin koncertje (Zsidó udvar és Bazár)
18:00
Keleti gyermekfoglalkoztató (Szultánia Kávéház)

19:00 - 22:00
Magyarudvar

19:00
Pajor Tamás Szózene estje (Zsidó udvar és bazár)

20:00
Mira Orient Art hastáncbemutató (Szultánia Kávéház)

21:00
Tűz, jöjj velem - tüzes show (Szultánia Kávéház)

 

 

frisss

gazdit keresek

közösség

további frisss

lap tetejére