Hétvégi éremeső a Lorigo TSE-nél a Kaposmérői területi bajnokságon

frisss.hu Fotó: Lorigo TSE • 2016. március 16., szerda •
Sorra hozzák az érmeket a táncosok: 13 arannyal, 5 ezüsttel, és 5 bronzéremmel tértek haza.
Hétvégi éremeső a Lorigo TSE-nél a Kaposmérői területi bajnokságon

A múltkori éremeső utána most újabb sikerekről tett tanúbizonyságot az egyesület. Ez a hétvége nagy megmérettetés volt a LORIGO Táncklub valamennyi versenyzőjének, ugyanis a legkisebbektől a legnagyobbakig mindenki indult a Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokságon, Kaposmérőn. Nagyon komoly év eleji felkészülés előzte meg a márciusi versenyeket, ahol hasonlóan a múlt heti versenyhez,(erről már tudósítottatok), a Lorigósok szinte mindent megnyertek, amely kategóriában elindultak.

Eredmények:

Szombat: B csapat

Gyerek 2 E standard:
- Kovács Ádám - Faludi Eliza Eszter 1. hely
- Tóth Zoltán - Vinkó Hédi 2.hely
- Novák Marcell - Ligler Emma Luca 3. hely
- Vermes Máté - Kránicz Anna Boglárka 4. hely

Gyerek 2 E latin
- Kovács Ádám - Faludi Eliza Eszter 2. hely
- Vermes Máté - Kránicz Anna Boglárka 4. hely
- Tóth Zoltán - Vinkó Hédi 6. hely
- Novák Marcell - Ligler Emma Luca 8. hely

Junior 1 E standard:
- Cziráki Bálint - Balogh Anna 1. hely

Junior 1 E latin:
- Cziráki Bálint - Balogh Anna 4. hely
Junior 2 E standard:
- Bársony Csongor - Oláh Emese 1. hely
Junior 2 E latin:
- Bársony Csongor - Oláh Emese 4. hely

A csapat:

Ifjúsági B standard:
- Kővári Dominik - Prohászka Fruzsina 1. hely
- Varga Martin Dorián - Hende Zsófia 3 - hely
Ifjúsági C latin:

- Varga Martin Dorián - Hende Zsófia 2. hely
Ifjúsági A standard:

Mölcs Martin - Csukovics Fatima 1. hely
Ifjúsági A latin:
Mölcs Martin - Csukovics Fatima 1. hely
Felnőtt B standard:
- Gombkötő Balázs - Laskovics Petra 1. hely
Felnőtt B latin: 
- Letenyei Levente - Artner Petra 4. hely
Felnőtt A standard:
- Letenyei Levente - Artner Petra 1. hely
Felnőtt A latin:
- Kiss Olivér - Laskovics Réka 2. hely
- Szalai Máté - Nagy Júlia 3. hely
Felnőtt S standard:
- Kiss Olivér - Laskovics Réka 2. hely


Vasárnap: Szabadidős versenyzők
Gyerek 1 kezdő standard:
- Faludi Bálint - Paksa Luca 1. hely
Gyerek 1 kezdő latin:
- Faludi Bálint - Paksa Luca 1. hely
Gyerek 2 kezdő standard:
- Porpáczy Marcell - Kerti Júlia Éva 1. hely
- Horváth Márton - Gulyás Nadine 3. hely
- Kopácsi Attila - Sipos Blanka 4. hely
Gyerek 2 kezdő latin:
- Kopácsi Attila - Sipos Blanka 1. hely
- Porpáczy Marcell - Kerti Júlia Éva 3. hely
- Horváth Márton - Gulyás Nadine 7. hely

Junior 2 haladó standard:
-Tóth Kornél - Ávár Júlia 1.hely
Junior 2 haladó latin:
-Tóth Kornél - Ávár Júlia 1.hely

Évek óta ez volt az egyesület legeredményesebb Területi Bajnoksága: 13 arannyal, 5 ezüsttel, és 5 bronzéremmel.
Edzők: Nagy Júlia, Gombkötő Balázs, Elekes Helga, Várbíró Zoltán, Faludiné Lovas Henriette
 

frisss

közösség

további frisss

lap tetejére