Hat gól a Rohonci úton: Haladás - Sopron 3-3

Szita Róbert Fotó: Hornyák Emőke • 2015. szeptember 03., csütörtök •
A Haladás vezetői nem szeretnék, ha megtörne a csapat kiváló lendülete, ezért edzőmérkőzést szerveztek csütörtök délutánra. A foglalkozás elérte célját, az NB I. 2. helyén tanyázó szombathelyi zöld-fehérek és az NB II. 14. helyén álló soproniak meccsén féltucat gól született, a vége 3-3 lett. A találkozóról a frisss.hu online közvetített.

Haladás - Sopron 3-3 (2-2)

Haladás: Rózsa (Gyurján M. 46') - Gaál, Fehér (Gönczö 79'), Alcibiade, Jánvári - Nagy P., Batarelo, Gosztonyi (Könczöl 73'), Petró - Popin (Keresztes 46'), Medgyes

Sopron: Halasi - Maráczi, Sifter, Szalai, Katona M - Szabó L., Holdampf, Deme, Rácz B. - Baracskai, Tihanyi

90' - Vége a meccsnek, igazságos döntetlen született.

85' - Gyurján M. két hatalmas védéssel mentette meg a csapatot a negyedik góltól.

72' - HÁROM-HÁROM! GOSZTONYI SZEREZTE A MECCS HATODIK TALÁLATÁT! Újra döntetlen az állás, 3-3.

68' - VEZET A SOPRON! Alcibiade szabálytalansága után pintér 11-est ítélt, a büntetőt a soproni csatár értékesítette, 2-3!

55' - Nem változott a játék képe, hullámzó focit láthat a kilátogató mintegy ötszáz néző.

46' - Gyurján M. a kapuba, Keresztes a védelembe állt be.

Az első félidő változatos játékot hozott, de a soproniaknál talán kevéssel többet volt a labda.

43' - Kiváló Popin-Nagy P. akció végén a középpályás lőhette volna harmadik gólunkat, de Halasi résen volt.

36' - Megint egál! Holdampf egyenlített, miután Petró röviden adott haza, a soproni csatár rácsapott a labdára és könyörtelenül bevágta azt, 2-2.

30' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! PETRÓÓÓÓÓÓ! Újra itt az előny! Popin szépen fejelte vissza a labdát, a fiatal Petró megszelidítette, majd kapásból ellőtte és a játékszer utat talált a soproni kapuba, 2-1!!!

25' - Nem sokáig örülhettünk, Szabó L. egyenlített közelről, 1-1.

23' - GÓÓÓÓÓÓÓÓL! POPIN! Mesteri Fehér-Jánvári akció végén Popin érkezett kitűnően a beadásra, 1-0!!!

22' - Nagy P. lőtt kapura, de Halasi vetődve hárított.

20' - Rácz B. cselezgetett, majd kapura fordult, de a cseles lövését Rózsa magabiztosan ártalmatlanította.

15' - Az első negyedóra végén azt állapíthatjuk meg, hogy kiegyenlített játék zajlik, leginkább a mezőnyben pattog a labda.

5' - Baracskai lőtt kapura, de Rózsa elvetődve védett.

1 ' - A soproniak kezdték a meccset.

Jó napot, Hali-gólokban gazdag sportdélutánt kívánok minden kedves olvasónknak.